144Hz Monitör Önerisi

ViewSonic VX-58-C-MHD öneririm.
ben de bu modeli görmüştüm 24 inch olan bir versiyonu bulunmakta onda G-SYNC destekliyordu modeli tam olarak şu:
Evet, ekran kartınız yeterli ise destekliyor.
1650 destekliyor diye duydum sizin deneyimlerinizde bir sorun yaşattı mı G-SYNC ?

ben de bu modeli görmüştüm 24 inch olan bir versiyonu bulunmakta onda G-SYNC destekliyordu modeli tam olarak şu:

1650 destekliyor diye duydum sizin deneyimlerinizde bir sorun yaşattı mı G-SYNC ?
Ben kullanıyorum ama artık çok sık oyun oyun oynamadığım için pek bir şey söyleyemeyeceğim, lakin kullananlar gayet memnun.

ölü piksel nedir tam olarak bilmiyorum kısaca açıklayabilir misiniz?
Ölü piksel ; monitöre görüntü gelmesini sağlayan küçük arkadaşlarımız diyebilirim, bunlar çalışmadığı zaman sayısı ve yerini farketmeksizin göze batan çirkin siyah noktalardır.
F7PS1GMFABRX1RO.LARGE.jpg

iade imkanı olur mu böyle sıkıntılarda?
Şöyle bir model gördüm bu modeli destekliyormuş Freesync altyapısıyla G-Sync kullanmayı:
AOC G2460PG
benim için bir bakabilir misiniz önerdiğiniz modelle karşılaştırsanız çünkü dediğiniz model Nvidia Freesync destekleyen monitörler listesinde bulamadım.

Şöyle bir model gördüm bu modeli destekliyormuş Freesync altyapısıyla G-Sync kullanmayı:
AOC G2460PG
benim için bir bakabilir misiniz önerdiğiniz modelle karşılaştırsanız çünkü dediğiniz model Nvidia Freesync destekleyen monitörler listesinde bulamadım.
Olur olur, ben daha pazartesi gün gönderim bu gün yenisini kargoya verdiler.
AOC G2460PG
O kadar para vermeye gerek yok, benim önerdiğim monitör 1500 TL altında pivot ayak, 144Hz, 1Ms ve IPS panel o paraya çok güzel bir monitör. 24G2U Öneriyorum

Geri
Yukarı