15.000-16.000 TL laptop önerisi

Kuffu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba laptop almayı düşünüyorum ancak asıl amacım oyundan çok sosyal medyada da gezinip video ve yayın izlemek ayrıca otobüste ve uçakta kullanabileceğim bir şey olursa daha güzel olur bunların yanında boyutu oldukça düşük olan vampire survivors Rise of nations vs bu tarz da oyunlarda oynamayı düşünüyorum bana bu ayarlarda bir laptop önerebilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba laptop almayı düşünüyorum ancak asıl amacım oyundan çok sosyal medyada da gezinip video ve yayın izlemek ayrıca otobüste ve uçakta kullanabileceğim bir şey olursa daha güzel olur bunların yanında boyutu oldukça düşük olan vampire survivors Rise of nations vs bu tarz da oyunlarda oynamayı düşünüyorum bana bu ayarlarda bir laptop önerebilir misiniz?

Oyun oynamayacaksan herhangi birini alabilirsin.

Teşekkür ediyorum ama bunlar bir tık oyun bilgisayarı gibi duruyor ben de zaten oyun için masaüstü bir PC var yine de yorumunuz için teşekkür ederim.

Oyun oynamayacaksan herhangi birini alabilirsin.

Herhangi birisi derken bulamadım işte aklımda Huawei vardı ancak yorumlarında çok olumlu şeyler söylenmemiş.

Oyun için istemiyorsan 15k para vermene gerek yok, yeni nesil işlemcisi ve FHD IPS panelli laptoplar 10k civarı piyasada

Son düzenleme:
Oyun için istemiyorsan 15k para vermene gerek yok, yeni nesil işlemcisi ve FHD IPS panelli laptoplar 10k civarı piyasada.

Teşekkür ediyorum oyun oynayacağım ancak öyle yüksek boyutlu değil dediğim gibi vampire survivors kenshi vs Acer gözüme mantıklı geldi ancak 8 GB RAM yeterli olur mu bilemedim sence yeterli midir?

Orta ve üst segment oyunlar veya video editi için tabiki yeterli değil 8gb ram, fakat günlük kullanım için 4gb bile yeterli ama almışken min 8gb olanını almanı öneririm. Dual channel da olursa çok daha iyi olur performans için.

Yeni konular

Geri
Yukarı