15.000-18.000 TL uzun ömürlü sistem önerisi

Bütçe
20000

mahmutttk1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba günaydın efendim,

Rahatsızlıgım sebebiyle iş dısında evden çıkamıyorum. Eve bir bilgisayar almak istiyorum ama vatandan taksitle almayı düşünüyorum.
15.000-18.000 TL gibi bir bütçem olabilir belki bir tık fazlasına gidebilirim. Yeğenlerim de oynayacak buna eminim. Hazır sistemlerden önerebileceğiniz ya da anlayan birileri önerebilir mi?

Ben genelde Knight Online CS Mount Blade tarzı oynayacağım. Yeğenlerim GTA 5 falan hevesliler.
İlginiz alakanız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ellerine kollarına sağlık bunu vatan da özelleştirmeyi deneyeceğim. Çünkü vatanın taksit imkanıyla alabilirim. Peşin gücüm bulunmamakta.

Kaliteli PSU almayı unutma. Arkadaşın attığı sistem iyi ama PSU kötü. Alsan bile sonradan değiştir.
Ayrıca stok soğutucu yetersiz gelecek, bunu almayı unutma.

Kaliteli PSU almayı unutma. Arkadaşın attığı sistem iyi ama PSU kötü. Alsan bile sonradan değiştir.
Ayrıca stok soğutucu yetersiz gelecek, bunu almayı unutma.

Vatandan alma imkanım olduğunu galiba arkadaş atlamış olabilir. Ben vatandan birkaç 15-18 arası olan Casper Excalibur kasalara baktım ama inceleyip yardımcı olabilirim derseniz sizlere link verebilirim.

Vatandan alma imkanım olduğunu galiba arkadaş atlamış olabilir. Ben vatandan birkaç 15-18 arası olan Casper Excalibur kasalara baktım ama inceleyip yardımcı olabilirim derseniz sizlere link verebilirim.

Hocam şu an ben hastayım, kafam götürmüyor yani. İlla bir şey gözümden kaçar, diğerleri yardımcı olur zaten. Sadece PC alacağım diye hemen alma, biraz bekle buradan en iyi sonuca ulaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı