15.000₺ civarında toplama kasa önerisi

Bütçe
15.000₺

HasanAbb

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Merhaba, 15.000₺ bandında bir kasa toplamak istiyorum. 1.000₺ - 2.000₺ civarında fiyat üstüne çıkabilir.
Genel olarak bilgisayarda video render işleri, tasarım ve yazılım işleriyle uğraşıyorum. Ayrıca, arada RDR2, GTA 5 ve Bannerlord gibi oyunlarda oynuyorum. Bu bahsettiğim işleri ve oyunları rahatlıkla oynatabilecek düzgün bir toplama kasa önerebilir misiniz?

Benim ASUS TUF laptopum vardı anakartı bozuldu yaptırmak yerine yeni kasa toplayacağım. Bozulan laptopun içinde 256 GB M.2 SSD ve 1 TB HDD var. Toplayacağım kasaya bu SSD ve HDD'yi takacağım. Onun için toplanacak olan kasada yeni SSD ve HDD almayacağım bende olanları takacağım.

Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Render ile falanda uğraştıgın için Nvidia çok daha iyi olur. Ama bütçende sıfır olarak çok seçenek şuan için yok. 18-19K civarı çıkarsan 4060 lı sistemler mevcut.

Render ile falanda uğraştıgın için Nvidia çok daha iyi olur. Ama bütçende sıfır olarak çok seçenek şuan için yok. 18-19K civarı çıkarsan 4060 lı sistemler mevcut.
Maksimum 20k'ya kadar çıkmaya zorlayabilirim kendimi. Bu fiyatta hangi modelleri önerirsiniz? Link atabilir misiniz?
Ayrıca, İstanbul'da yaşıyorum kargoyla uğraşmamak için mağazalardan da bizzat giderek alabilirim.

Maksimum 20k'ya kadar çıkmaya zorlayabilirim kendimi. Bu fiyatta hangi modelleri önerirsiniz? Link atabilir misiniz?
Ayrıca, İstanbul'da yaşıyorum kargoyla uğraşmamak için mağazalardan da bizzat giderek alabilirim.
GameGaraj'ın İstanbul da mağazası mevcut.

Bu Teknosa için verdiğiniz linkteki bilgisayarın işlemcisi ve ekran kartı en azından 1-2 yıl için render ve diğer işlerim için kurtarır mı?

Geri
Yukarı