5000-6000 TL civarında kasa toplama

Cidden güzel olmuş. İndirimleri bitmez umarım ağustos sonuna kadar.
Ağustos sonu için çok erken açılmış bir konu. Parçalar indirimsiz fiyatına yükselirse (tabi bu sürede dolar sabit kalırsa) sistemin fiyatı 2100 TL artar. Bence en iyisi sistemi almadan 1-2 gün önce konu açmak. Hem kim bilir İntel 9. Nesil işlemcileri çıkarır belki.

Ağustos sonu için çok erken açılmış bir konu. Parçalar indirimsiz fiyatına yükselirse (tabi bu sürede dolar sabit kalırsa) sistemin fiyatı 2100 TL artar. Bence en iyisi sistemi almadan 1-2 gün önce konu açmak. Hem kim bilir İntel 9. Nesil işlemcileri çıkarır belki.
Ben bu konuyu aslında hangi işlemcilerin ya da ekran kartlarının daha iyi olduğuna karar vermek için açtım şu andan itibaren takip edeceğim fiyatları bir de parçaları. Aslında bu bilgiler bile epey işime yaradı. Çünkü parçaları eşlemek biraz kafa karıştırıyor. Özellikle işlemci ve anakart seçiminde çok kararsız kalıyorum. i5 8600K'ya biraz gözümü diktim. epey güzel özellikleri var. Şimdi biraz kafamda kasada neler olacağı oturdu gibi. Ama M2 sata koymayı düşünüyorum hala bu sebeple fiyat biraz daha yükselecek sanırım 7000 tlye doğru gidecek.

Ağustos sonu gelsin bakarız artık. İsterseniz sistemi almaya yakın konu açıp beni etiketleyin. Seve seve yardımcı olurum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı