15.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15000

kmknd

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, oyun için laptop almak istiyorum. Bu model bütçeme uyuyor oyun oynatır mı? CoD, CS:GO, pes ve FIFA oynarım başka bir oyun oynamam. Kasmasın, donmasın uzun süre götürsün diyorum. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Malesef uzun süre götürmez o donanım.

Merhaba arkadaşlar, oyun için laptop almak istiyorum. Bu model bütçeme uyuyor oyun oynatır mı? CoD, CS:GO, pes ve FIFA oynarım başka bir oyun oynamam. Kasmasın, donmasın uzun süre götürsün diyorum. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Butce cikar mi Amazon.com.tr

Butce cikar mi Amazon.com.tr
3050 yi hiç önermiyorlar ama hocam genel de yine de ben yanlıs bır bılgı vermim

Acer Nitro 5 cihazının ekranlarının 3 ms olanları tercih etmelisin 25 ms alırsan eğer ghostinge maruz kalırsın. Aspire oyun için değil. HP ya da Lenovo tercih et.

Acer alacaksan da Google da" Acer Nitro 5 3 ms"diye arat ekranları kötü oluyor genelde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer nitor 5 cihazının ekranlarının 3ms olanları tercih etmelisin 25 ms alırsan eğer ghostinge maruz kalırsın Aspire oyun için değil.
Hp yada lenovo tercih et.

Acer alacaksanda google da" Acer nitro 5 3ms"diye arat ekranları kötü oluyor genelde.
Hp'lerden uzak durun. Aşırı ısınma sorunları var. Lenovo tavsiye ederim.

@Losethyy neden beğenmediniz hocam

Her HP modelinde isinma sorunu olmadigi icin.
Victusların Ryzen 7 Ve İ7 işlemcili modelleri yük altında 104 derecelerde çalışıyor. 2021 Model Pavilion gaming notebook'um vardı. İşlemcisi İ5 olmasına rağmen yük altında 100 dercelerde çalışıyordu. Hatta Ekran kartı yanmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı