15.000 TL Gaming Laptop tavsiyesi

Bütçe
13000-15000
Hocam özellikle yazılım desteği çok hoşuma gitti.
Hadi bakalım biz de canavar olduk 🤣

Başka bir sorun olursa sor.

Flash bellek üzerinden.

Flash daha güncel site daha eski.
Ve BIOS sürümlerini yanlış işte buradan anlatmam uzun ama bir iletişim adresin olsa olsaydı daha iyi yazardım.
2 3 tane daha bu cihazı kullanan konuştuğum kişi vardı servisi arayınca atıyorum X5 sürümü güncel diyorlar ama benim sürüm X6 adamların elinde benim BIOS yok
İşte konuştuğum kişilerden tek benimki böyle güncel umarım senin BIOS'da benimki gibi gelir.

Flash daha güncel site daha eski.
Ve BIOS sürümlerini yanlış işte buradan anlatmam uzun ama bir iletişim adresin olsa olsaydı daha iyi yazardım.
2 3 tane daha bu cihazı kullanan konuştuğum kişi vardı servisi arayınca atıyorum X5 sürümü güncel diyorlar ama benim sürüm X6 adamların elinde benim BIOS yok
İşte konuştuğum kişilerden tek benimki böyle güncel umarım senin BIOS'da benimki gibi gelir.
Umarım...
Hocam garip olacak ama çantası nasıl?
Ailecek çantaya önem veriyoruz.

Ve ürün ne kadar sürede elinize ulaştı. Benimkine kargolama 2 gün sonra diyor.
Gelmesi 4 gün sürer gibi.

Hayırlı olsun, sorunsuz gelsin. Çok güzel cihaz.
Adaptör 180W. Değiştirirsen daha iyi olur. O cihaza min 230W gerekli.
Çoğu zaman ya 130W görmez, ya bataryadan yer, ya da işlemciden kısar diye tahmin ediyorum.

Umarım...

Hocam garip olacak ama çantası nasıl?
Ailecek çantaya önem veriyoruz.

Ve ürün ne kadar sürede elinize ulaştı. Benimkine kargolama 2 gün sonra diyor.
Gelmesi 4 gün sürer gibi.

Ben pazar aldım bana dediler çarşambaya kadar kargolarız pazartesi bir baktım saat 16.00 da kargoya vermişler normalde buraya kargolar 4 5 iş günü içinde geliyordu çarşamba elimdeydi kargo.
Çanta çok güzel.

1644348694846.png

Hayırlı olsun, sorunsuz gelsin. Çok güzel cihaz.
Adaptör 180W. Değiştirirsen daha iyi olur. O cihaza min 230W gerekli.
Çoğu zaman ya 130W görmez, ya bataryadan yer, ya da işlemciden kısar diye tahmin ediyorum.
Bir süre 180W ile idare ederim, sonrasına bakarız...
Ne de olsa her kararı kendim veremem, ailem de etkili rol oynuyor.
Bu arada teşekkür ederim.

Bir süre 180W ile idare ederim, sonrasına bakarız...
Ne de olsa her kararı kendim veremem, ailem de etkili rol oynuyor.
Bu arada teşekkür ederim.

Bu arada normalde Norton 360 1 yıllık anti kodu veriyorlardı ama benim kutudan çıkmadı mail atım dönüş bekliyorum ve Intel işlemci aldığın içinde bir oyun hediyesi var Intel'in çoğu kişi bilmiyordur.

Bu arada normalde Norton 360 1 yıllık anti kodu veriyorlardı ama benim kutudan çıkmadı mail atım dönüş bekliyorum ve Intel işlemci aldığın içinde bir oyun hediyesi var Intel'in çoğu kişi bilmiyordur.
Ben biliyorum ve de almak istediğim bir oyun;
Riders Republic
İlgimi çeken oyun bedava vermesi harika.

Yeni konular

Geri
Yukarı