ASUS TUF Gaming A15 vs Abra A5 v17.2

oppai612

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

18.5 bin TL'ye kadar oyun ağırlıklı bir laptop bakıyorum.

Şu an da aklımda.

Asus Tuf Gaming A15

Abra A5 V17.2

Bu iki laptop var. Monster laptopta ayrıca artı olarak 8 GB RAM ve 500GB SSD'ye yükselteceğim.

Sizce hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 11400H'da ısınma sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca 1 nesil eskide kalıyor. Ryzen 7 6800H ile daha iyi performans alırsınız. Ayrıca bu ASUS modelinde MUX Switch vardı diye hatırlıyorum. Bir yanda 3200 MHz'li sistem diğer yanda 4800 MHz'li sistem var. Her türlü TUF A15 daha iyi görünüyor. Hem Monster'ın Abra kasaları malzeme kalitesi olarak yerlerde sürünüyor önermem.

TUF'u öneriyorum fakat bahsettiğiniz linktekini almak yerine bunu almanız daha iyi olur. 1.5 hafta önce aldım kullanıyorum, sorularını cevaplarım.
Bahsettiğim linkteki 3050 Ti modeli, bir de bellekler Dual channel olarak koyulmuş. Farkı bunlar.

Merhaba arkadaşlar.

18.5 bin TL'ye kadar oyun ağırlıklı bir laptop bakıyorum.

Şu an da aklımda.

Asus Tuf Gaming A15

Abra A5 V17.2

Bu iki laptop var. Monster laptopta ayrıca artı olarak 8 GB RAM ve 500GB SSD'ye yükselteceğim.

Sizce hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

ASUS TUF aga net.

TUF'u öneriyorum fakat bahsettiğiniz linktekini almak yerine bunu almanız daha iyi olur. 1.5 hafta önce aldım kullanıyorum, sorularını cevaplarım.
Bahsettiğim linkteki 3050 Ti modeli, bir de bellekler Dual channel olarak koyulmuş. Farkı bunlar.

3000 lira için de değmez hocam ama.

Geri
Yukarı