ASUS TUF Gaming A15 vs Abra A5 v17.2

ASUS'un teknik servisi nasıl peki Monster kadar iyi olamaz gibi geliyor bakımı falan var mı ASUS da.

TUF'u öneriyorum fakat bahsettiğiniz linktekini almak yerine bunu almanız daha iyi olur. 1.5 hafta önce aldım kullanıyorum, sorularını cevaplarım.
Bahsettiğim linkteki 3050 Ti modeli, bir de bellekler Dual channel olarak koyulmuş. Farkı bunlar.

Teknik servisi nasıl bakım yapıyorlar mı?

Veya 18.500'e önerebileceğiniz oyuncu laptopu var mı? @messinicocugu

Son düzenleme:
Hangi oyunları oynadınız FPS ve işlemci sıcaklık değerleri hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.
Hocam henüz çok oyunda deneme şansım olmadı fakat bazı temel oyunlarda denedim.
CS:GO'da competitive ayarlarda 300-450 fps alıyorum. Sıcaklık 60-65 derece seviyelerinde geziyor.
Skyrimde full ultra ayarlarda fps unlocked şekilde 170-180 fps alıyorum. Onda da 70-75 derece civarı cpu sıcaklığı , 75 derecelere yakın GPU sıcaklığı oluyor.
RDR 2 de High ayarlarda 60-70 fps arası alıyorum. İşlemci sıcaklığı Turbo açıksa 80-85 i görüyor kapalıyken 78 gördüm maksimum. GPU 80 derece civarı geziyor.
Bir de valorantta deneyebildim , yüksek ayarlarda 400fps civarı alıyorum işlemci sıcaklığı da 70-75 derece arası oluyor. GPU da 60-65 derece arası oluyor.
Daha deneyeceğim oyunlar var ama indirebilecek durumda değilim şuan o yüzden deneyemedim.

TUF iyi hocam alternatif olarak buna bakabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı