15.000 TL laptop önerisi

Bütçe
14000-15000
Makine çok güzel tam istediğim gibi ama buralardan sipariş edince elimize ulaşmasında bir problem olmuyor mu?

Hiçbir sorun olmaz, Amazon bu konuda çok iyi.

Yok hocam Amazon sizden ürünün vergisini falan alıyor zaten hiç uğraşmıyorsunuz stokta varsa ürün 2 güne Türkiye'ye giriş yapıyor çok hızlı çalışıyorlar.

Cihaz çok kaliteli, alınabilir.

Buda Legion istediğiniz model :D Ben çok alışveriş yaptım ekran kartı al sat yaptım amazon üzerinden nereden baksan 40 tane kart getirdim oradan hiç sıkıntı olmadı.

Bu da Legion istediğiniz model :D Ben çok alışveriş yaptım ekran kartı al sat yaptım Amazon üzerinden nereden baksan 40 tane kart getirdim oradan hiç sıkıntı olmadı.

Hocam peki bu markalardan uluslararası garanti veren bir marka var mı? Yani bir sıkıntı çıkması riskini göze almamız mı gerekiyor böyle bir yöntem seçersek?

Hocam peki bu markalardan uluslararası garanti veren bir marka var mı? Yani bir sıkıntı çıkması riskini göze almamız mı gerekiyor böyle bir yöntem seçersek?
Bazı markalar 1 yıl uluslar arası garanti veriyor ama bunu markanın yetkili servisini arayarak konuşmanız daha iyi, onun dışında Amazon size 2 yıl para iade garantisi veriyor ürün arızalanırsa yollayıp paranızı geri alabilirsiniz hatta iyi yanı Sterlin veya Euro gibi kur ile alırsanız iade olunca yine Euro üzerinden iade yapacakları için kur artsa bile siz etkilenmeyeceksiniz, kur düşme riski de var tabii ama burası Türkiye :D Eğer yabancı dil biliyorsanız çoğu amazon sitesi İngilizce destek veriyor bunu onlar ile konuşun kesin bilgi verirler size.

Bazı markalar 1 yıl uluslar arası garanti veriyor ama bunu markanın yetkili servisini arayarak konuşmanız daha iyi, onun dışında Amazon size 2 yıl para iade garantisi veriyor ürün arızalanırsa yollayıp paranızı geri alabilirsiniz hatta iyi yanı Sterlin veya Euro gibi kur ile alırsanız iade olunca yine Euro üzerinden iade yapacakları için kur artsa bile siz etkilenmeyeceksiniz, kur düşme riski de var tabii ama burası Türkiye :D Eğer yabancı dil biliyorsanız çoğu Amazon sitesi İngilizce destek veriyor bunu onlar ile konuşun kesin bilgi verirler size.

Anladım hocam ben bir değerlendiriyim bu seçeneğide. Muhtemelen yine Türkiye'den alırım diye düşünüyorum. Amazona güveniyorum bir sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum ama süreç biraz gözümü korkutuyor. Yüksek bir para ödeneceği için ilk Amazon yurt dışı alışverişimi başka bir şey için yapabilirim ama PC'yi buradan almak daha garanti gibi geliyor gözüme yine de teşekkür ederim bilgilendirme için.

Anladım hocam ben bir değerlendiriyim bu seçeneğide. Muhtemelen yine Türkiye'den alırım diye düşünüyorum. Amazona güveniyorum bir sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum ama süreç biraz gözümü korkutuyor. Yüksek bir para ödeneceği için ilk Amazon yurt dışı alışverişimi başka bir şey için yapabilirim ama PC'yi buradan almak daha garanti gibi geliyor gözüme yine de teşekkür ederim bilgilendirme için.
Tabii hocam arada öyle çok bir fark yok yine yurt içinden almanız daha sağlıklı ben pek önemsemiyorum artık çok alışveriş yaptığım için Amazon benim için mahalle bakkalı gibi oldu :D

Tabii hocam arada öyle çok bir fark yok yine yurt içinden almanız daha sağlıklı ben pek önemsemiyorum artık çok alışveriş yaptığım için Amazon benim için mahalle bakkalı gibi oldu :D

Evet fiyat farkı yok zaten burada olmayan cihazların orada olması güzel bir seçenek.
Başka ürünler için deneyeceğim kulaklık için falan deneyebilirim belki daha ucuza geliyorsa.

Dell Gaming G15 6BR7W165C Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD 6GB RTX3060 15.6 120Hz Windows 10 Home « Kuantum Sanal Dell buradan almayı düşünüyorum bende cuma günü sipariş geçip cumartesi elden alma düşüncem var. Sistemde kesin olarak karar kılmış durumdayım. 2 adet tedarikçi ile çalışıyorum iş yerinde onlarda da stok yok şu an stok olan bir burası bir de Amazon Almanya olarak görünüyor. Daha uygununu bulursanız bana da atarsanız sevinirim.😀

Elden alma imkanıda mı sunuyorlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı