15.000 TL laptop önerisi

Bütçe
15000

sengor

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba bu aralar üniversite için laptop almayı planlıyorum. Bu kadar bütçem var verdiğim paraya değsin istiyorum. Kronik sorunu, ısınma sorunu vs. istemiyorum. Arada oyun oynayacağım laptop olursa çok iyi olur. Eğer bu fiyata bildiğiniz laptop varsa önerebilir misiniz? Teşekkür ederim şimdiden.

Pardon bu 16 GB RAM versiyonu zaten.

Bence SSD ve RAM az.
Başka bir konunun altında gördüm bu bilgisayarı özelliklerine göre fiyatı iyi geldi bana kronik bir sıkıntısı, eksiği falan var mı önerir misiniz? ayrıca çok teşekkür ederim ikinize de.

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sinabilir-bilgisayar-71t72ea-pm-HBC00003E3K72

Başka bir konunun altında gördüm bu bilgisayarı özelliklerine göre fiyatı iyi geldi bana kronik bir sıkıntısı, eksiği falan var mı önerir misiniz? Ayrıca çok teşekkür ederim ikinize de.

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sinabilir-bilgisayar-71t72ea-pm-HBC00003E3K72

Kronik bir şeyi var mı bilimyorum YT'den bakabilirsin incelemelerine Aspire 7 2022 16 arlıkta aldım 8 GB versiyonuydu ve 16 yapanakadar anam ağladı diyebilirim eğer Aspire 7 A175 51g alacaksanız 8 GB ile geliyorsa lütfen 16 GB yapın.

Merhaba bu aralar üniversite için laptop almayı planlıyorum. Bu kadar bütçem var verdiğim paraya değsin istiyorum. Kronik sorunu, ısınma sorunu vs. istemiyorum. Arada oyun oynayacağım laptop olursa çok iyi olur. Eğer bu fiyata bildiğiniz laptop varsa önerebilir misiniz? Teşekkür ederim şimdiden.

Bunu 1yıl önce atsaydın bende bir modele bakıyordum 15-16 bin filan çok iyi bir Monster laptop tı.

Bunu 1yıl önce atsaydın bende bir modele bakıyordum 15-16 bin filan çok iyi bir Monster laptop tı.
1 yıl önce üniversitede değildim hocam 😁

Maksimum bütçe nedir?
Eğer gerçekten hak edecekse 16.500 TL ye kadar çıkarım

O bütçeye çıkarsanız tercih edilebilir, kronik bir sıkıntısı yok. Screen whobble var sadece.
16.500 TL ye kadar attığımdan daha iyi bir laptop var mı peki hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı