15.000 TL laptop önerisi

Bütçe
15000
Kasaya bakmıyorum kullanıma bakıyorum nasıl bir mantık hocam anlamadım. Kullanımdan kastınız performans sanırım ama kasa dandik olunca inanın performans zerre kadar keyif vermiyor.

Ben bu zamana kadar çok iyi kasalı laptoplar kullanmadım zaten 2 tane laptopum oldu ondan sonra da küçük kasalar olur ya modem gibi olanlara geçtim ondan dolayı fikirlerimiz ayrı olabilir(ve evet performansı dedim)

Kasaya bakmıyorum kullanıma bakıyorum nasıl bir mantık hocam anlamadım. Kullanımdan kastınız performans sanırım ama kasa dandik olunca inanın performans zerre kadar keyif vermiyor.
Bu ürünü sipariş verdim ama kasa sıkıntısı yoktur umarım. Bilginiz var mı?
Bu arada tavsiye veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Nays ile ödeme yaptım 250 tl geri ödeme olacak 16.250 TL ye denk gelmiş oldu. Alacak arkadaşlar varsa nays kullanırsanız sizde faydalanabilirsiniz ama onaylı hesaplarda 15 bin TL sınırınız var 1500 TL sini de hepsipay'e yükleyin toplam 16.250 ye gelir.

Bu ürünü sipariş verdim ama kasa sıkıntısı yoktur umarım. Bilginiz var mı?
Bu arada tavsiye veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Nays ile ödeme yaptım 250 tl geri ödeme olacak 16.250 TL ye denk gelmiş oldu. Alacak arkadaşlar varsa nays kullanırsanız sizde faydalanabilirsiniz ama onaylı hesaplarda 15 bin TL sınırınız var 1500 TL sini de hepsipay'e yükleyin toplam 16.250 ye gelir.
Hayırlı olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı