15.000 TL Laptop tavsiyesi

Nasıl mükemmel oluyor hocam? Alternatiflerine göre kasa kalitesi iyi değil, bütçe dostu olmasının eksileri bunlar.

Alternatifi dediğin bilgisayarların fiyatlarına bakmadın sanırım.
GE66 ile GF65 Thin modellerinin kasaları aynı sadece tasarımları farklı. Tutup GE66 daha iyi kasaya sahip diye onu atamazsınız. Kasanın malzeme materyali ikisinde de aynı.
Paylaştığın ROG'lar hakkında bir bilgiye sahip değilim onlarla ilgili yorum yapamıyorum.

Alternatifi dediğin bilgisayarların fiyatlarına bakmadın sanırım.
GE66 ile GF65 Thin modellerinin kasaları aynı sadece tasarımları farklı. Tutup GE66 daha iyi kasaya sahip diye onu atamazsınız. Kasanın malzeme materyali ikisinde de aynı.
Paylaştığın ROG'lar hakkında bir bilgiye sahip değilim onlarla ilgili yorum yapamıyorum.
GF'nin içindeki 3060 60watt. 2070'le aynı performansı veriyor. GE'nin işlemcisi daha iyi, bataryası daha iyi. Tasarımı daha iyi. Bence yeterli sebepler.

GF'nin içindeki 3060 60Watt. 2070'le aynı performansı veriyor. GE'nin işlemcisi daha iyi, bataryası daha iyi. Tasarımı daha iyi. Bence yeterli sebepler.

İşlemci daha iyi olduğu için o işlemci ve 240Hz ekranı çalıştırmak için haliyle adamların kapasitesi ve performansı daha yüksek batarya kullanmaları gayet normal değil mi? Bu konuda kıyaslama yapmıyorum zaten.
Ben kasanın kalitesini eleştirdiğiniz için yorumda bulunuyorum. Altta kalmış gibi hissedip cihazın performansının daha iyi olduğunu beyan etmeye başladınız fakat ben bu konuda bir yorum yapmadım.

İşlemci daha iyi olduğu için o işlemci ve 240Hz ekranı çalıştırmak için haliyle adamların kapasitesi ve performansı daha yüksek batarya kullanmaları gayet normal değil mi? Bu konuda kıyaslama yapmıyorum zaten.
Ben kasanın kalitesini eleştirdiğiniz için yorumda bulunuyorum. Altta kalmış gibi hissedip cihazın performansının daha iyi olduğunu beyan etmeye başladınız fakat ben bu konuda bir yorum yapmadım.
Kasanın kalitesi benim bildiğim kadarıyla GE serisinden daha kötü. Yanlış biliyor olabilirim, o yüzden bildiğini düşündüğüm birini etiketliyorum. @Radeon RX 5500M

Hocam bekleyebiliyorsanız bekleyin. Acer yeni Nitro 5 getirecek. RTX 3080'e kadar ve Ryzen 7 seçenekleri mevcut olacak 2k 165 Hz veya 1080P 300 Hz gibi modeller olacak. Acer soğutmada kendini kanıtlamış bir marka benim ki ısınıyor oda macun sürmediğimden. DA'nın videosun da R5 4600H 80' geçmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı