15.000 TL laptop tavsiyesi

Altan Berk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben yaklaşık 15.000 TL biriktirdim. Paramla dün 3060'lı laptop alabilirken bugün anca hayal edebiliyorum. Dolar kuru çok hızlı artıyor, oyun oynamak için ideal, belki 3050 Ti olan bir bilgisayar tavsiye edebilir misiniz?
(Belki ailemden destek ile 16.000 TL bandına çıkabilirim)

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben linkteki ürünü ramini 16GB yapıp almayı düşünüyordum ileriki zamanda, bir kaç gün önce 12bin tl idi fakat şuan 15bin olmuş, size i7-3060'lı versiyonunu tavsiye etmek isterdim fakat oda 15 bin tl'lerden 20 bin tl'lere fırlamış. Bence aceleniz yoksa almayın bir süre bekleyin belki bir şekilde dolar biraz daha düşer fiyatlar da iner bu sayede.

Ben linkteki ürünü RAM'ini 16 GB yapıp almayı düşünüyordum ileriki zamanda, birkaç gün önce 12bin TL idi fakat şu an 15bin olmuş, size i7-3060'lı versiyonunu tavsiye etmek isterdim fakat oda 15 bin TL'lerden 20 bin TL'lere fırlamış. Bence aceleniz yoksa almayın bir süre bekleyin belki bir şekilde dolar biraz daha düşer fiyatlar da iner bu sayede.

Vallaha bende Dolar'ın düşmesini çok istiyorum ama umudumu kaybetmek üzereyim ama gene de tavsiye ettiğin bilgisayar çok iyi fiyatlar artacak gibi olursa 3050 Ti olan modelini alabilirim teşekkürler.

Geri
Yukarı