15.000 TL Mining sistem önerisi

2X GTX1080 ile mis gibi yatırım olur. Ayda 1000 TL'den fazla geliri olur. İleride bırakmak mı istedin? Satarsın kartları piyasa fiyatından (ufak kar veya zararına), miningten kalan cebine kalır.

Siz mining yapanların akılsızca davrandıklarını düşünmeye devam edin, biz kazanalım. Uzaktan trene mön mön bakarsınız sadece.
2 ekran kartını tek pc nasıl yapacağım, tek kart ile aylık 1000 lira hangi kart olur teşekkürler
8000 liraya 2 tane 1070 aldım, 12.000’e 1 tane 6900 xt aldım. 20.000 liraya çok güzel bir rig kurdum dediğinize katılıyorum.
https://www.hepsiburada.com/sapphir...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.11.1 bununla yapılır mı?

Son düzenleme:
Ben v2 lhr pek bilgim yok siz bana önerinizin linkini atar mısınız direk alayım, teşekkür ederim.
Benim önerim ikinci el idi, 5700 XT Nvidia bir kart değil AMD bir kart ve V1 veya V2 diye bir ayrımı yok. 5700 xt kartların hiçbirinde kilit yok. Bu işe girmek istiyorsanız kendiniz biraz araştırma yapmalısınız.

Benim önerim ikinci el idi, 5700 XT Nvidia bir kart değil AMD bir kart ve V1 veya V2 diye bir ayrımı yok. 5700 xt kartların hiçbirinde kilit yok. Bu işe girmek istiyorsanız kendiniz biraz araştırma yapmalısınız.
Sıfır alıp mining yapabileceğim bir kart önerir misiniz kilit vs olmayan yanlış anlamayın bilgim yokta.

Sıfır alıp mining yapabileceğim bir kart önerir misiniz kilit vs olmayan yanlış anlamayın bilgim yokta.
Hocam hiçbir bilginiz olmadan bu işe hangi akılla 15K yatırım yapıyorsunuz? Bu para havadan mı geliyor allah aşkına?

Geri
Yukarı