15.000 TL Sistem Tavsiyesi

Bunu ekran kartını yükselterek alabilirsiniz, zaten üstündeki her parça kaliteli, kart olarak;
Veya işlemciyi 5600 yapın.
Tek tek toplamayı bir kere denedim üstesinden gelemedim, o kablolar beni bitiriyor. Hazır sistem olsun lütfen.

Pekala, fiyatı 17kya kadar çıkarabiliriz diyelim. Sorun yaşamak istemiyorum, PSU sorun çıkarmasın kasa sesli olmasın genelde kulaklık takmıyorum. İleride parçaları değiştiririm para oldukça. Demek istedigim sistemden biraz kısabiliriz malzemeler kaliteli olsun, teşekkürler.
Özelleştirmeden kasayı Thermaltake seçebilirsiniz.

Açıkçası güven 0, yapılır ama bir şeyi yanlış yaparlar vs. çevremde güvendiğim bir yer yok.

Bütçenize yakın RX 6700 var vatan da ama sorun kasa ve güç kaynağında. Bence Gencer'deki sistemi alın ama en azından MSI PSU seçin 1000 lira farkla. İleride parça yükseltme faslına geçersiniz.

Vatandaki güç kaynağı hakkında watt değeri dışında bir bilgi yok sanırım ya da ben görmedim.

PSU alınacaksa MSI psu öneririm.

Bütçenize yakın RX 6700 var vatan da ama sorun kasa ve güç kaynağında. Bence Gencer'deki sistemi alın ama en azından MSI PSU seçin 1000 lira farkla. İleride parça yükseltme faslına geçersiniz.

Vatandaki güç kaynağı hakkında watt değeri dışında bir bilgi yok sanırım ya da ben görmedim.
Screenshot_2023-07-22-22-48-29-886_com.android.chrome-edit.jpg

Vatan'daki kasadaki psu.

Bilgi için teşekkürler, güç kaynağını hiç duymadım. Ama yine de Power Boost marka hiçbir güç kaynağı alınmamalı para kolay kazanılmıyor, bu markanın güç kaynaklarına sistem emanet edilmez.
Evet MSI A650BN alınabilir Power Boost'un yerine.

Evet MSI A650BN alınabilir Power Boost'un yerine.
Fiyatlara baktım tavan yapmış 1-2 ay önce 1.600 gibi fiyatı vardı şuan 2500 😱😬 .

Geri
Yukarı