15.000 TL'ye 2K 240Hz monitör önerisi

Hocam konuyla alakasız bu monitör de ghosting sorunu varmış önermiyorlarmış ve SRGB'si yokmuş ne düşünüyorsunuz? Rekabetçi oyunlar için oönermiyorlar.
Ghosting sorunu için maodele suç atmak direkt saçma. Bu fiyat bandında başka düzgün 27" 240Hz monitör piyasa yok neredeyse. Alıcı ghostingden ziyade ölü pixel sorunundan daha çok korkmalı bence.

Ghosting sorunu için maodele suç atmak direkt saçma. Bu fiyat bandında başka düzgün 27" 240Hz monitör piyasa yok neredeyse. Alıcı ghostingden ziyade ölü pixel sorunundan daha çok korkmalı bence.

Ama oyunda sağa sola çevirdiğim de kafamı ghosting olmasını istemiyorum böyle akıcı oyun oynamak istiyorum.

Hocam forumda bu msi monitörü sizin gibi 2-3 hafta önce filan (tam hatırlamıyorum.) başkasına önermiştim. Önerir önermez amazondan sipariş vermiş, o da istanbulda oturuyordu 17 saatte teslim almış. Ona önerdiğim zaman 12.500TL'di Fotoğrafını filan attı. (İsterseniz konuyu paylaşırım)

Ghosting, ölü pixel, Işık hüzmesi bütün testleri yaptı ve monitöründe hata yoktu.

Şimdi baktığımda amazonda satışı yok sadece n11 com'da satılıyor onda da 1 tane stok kalmış ve 16.000 TL (yuh).

Hani bunuda almayın, buda değişim ürünü v.s olabilir ve kesin bunda da ölü pixel veya ghosting çıkar.

Yine son kez sahibindeni incelediğimde o size çok önerdiğim ve benimde almak istediğim monitörü izmirden birisi satıyor ama onunda fiyatı 17.000 TL.

Almışken en doğrusunu, en güzelini almanızı isterim. Şu anda aceleniz yoksa biraz beklemekte fayda var.

Hocam bugün güzel bir monitör daha fark ettim görünce aklöma direkt siz geldiniz. 32 inç 175hz monitör.

Ama FPS oyunları için 27'' üstü önermem. Sizde warzone oyuncusu olduğunuz için sıkıntı olabilir.

32inç için bu fiyatta 1ms ve IPS olması telafi ediyor bence. Düşünür müsünüz bilmem ama atmak istedim.

Son düzenleme:
Hocam forumda bu MSI monitörü sizin gibi 2-3 hafta önce filan (tam hatırlamıyorum.) Başkasına önermiştim. Önerir önermez Amazon'dan sipariş vermiş, o da İstanbul'da oturuyordu 17 saatte teslim almış. Ona önerdiğim zaman 12.500TL'di fotoğrafını filan attı. (isterseniz konuyu paylaşırım)

Ghosting, ölü pixel, ışık hüzmesi bütün testleri yaptı ve monitöründe hata yoktu.

Şimdi baktığımda Amazon'da satışı yok sadece N11 Com'da satılıyor onda da 1 tane stok kalmış ve 16.000 TL (yuh).

Hani bunu da almayın, bu da değişim ürünü vs olabilir ve kesin bunda da ölü pixel veya ghosting çıkar.

Yine son kez sahibindeni incelediğimde o size çok önerdiğim ve benim de almak istediğim monitörü İzmir'den birisi satıyor ama onunda fiyatı 17.000 TL.

Almışken en doğrusunu, en güzelini almanızı isterim. Şu anda aceleniz yoksa biraz beklemekte fayda var.

Hocam bugün güzel bir monitör daha fark ettim görünce aklöma direkt siz geldiniz. 32 inç 175Hz monitör.

Ama FPS oyunları için 27" üstü önermem. Sizde Warzone oyuncusu olduğunuz için sıkıntı olabilir.

32inç için bu fiyatta 1ms ve IPS olması telafi ediyor bence. Düşünür müsünüz bilmem ama atmak istedim.

Hocam 32 inç çok fazla ve 240Hz aşağısın da almak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı