15.000 TL'ye kadar sistem tavsiyesi

Bütçe
10.000 - 15.0000

MdtFyc

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar dolardı kurdu stoklardı her şey ortada. Sistemler zamlandı. Ekran kartı anakart pek de bilmiyorum nasıl işliyorlar vesaire bütçem monitör kulaklık klavye(mouse'um var)vesaire ekran kartı, anakart, kasa, RAM, PSU yani her şey dahil mouse hariç 10 bin TL ila 15 bin TL arası. Bazı sitelerden araştırdım fakat bilemedim yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden cevaplarınızı bekliyorum ürünleri link link atarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasayı Cooler Master yapıp alabilirsiniz, gaming gecesi ürünü olduğu için alacaksanız bu gece almanız gerek.
Her cuma gaming gecesimi yoksa belli bir tarihmi
Kasayı Cooler Master yapıp alabilirsiniz, gaming gecesi ürünü olduğu için alacaksanız bu gece almanız gerek.
CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 550W 80+ Bronze Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa kasaya bu nasıl olur sizce

Klavyeyi size bırakıyorum.
GameBooster 23.6 GB-2461CF 144Hz 1ms 2xHDMI DP VA FHD Freesync Curved Gaming Monitör monitör bunu bulmuştum aralarında fark varmı bilmiyoru anlatırmısınız

Klavyeyi size bırakıy

Kasa güzel fakat seçeneklerde yok, kendim montajını yaparım diyorsanız alabilirsiniz.
itopyadan baktımda orda buldum yani montaj seçeneği yokmuymuş yeni gördüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı