15.000TL ekran kartı önerisi

Bütçe
15k
@eyzas Sürücü ile ilgili bir sorunu NVIDIA tarafında da yaşayabilirsin fakat AMD'nin önünde tabii ki bu tarz sorunlar konusunda.

Genel olarak bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum, sorun çıksa da fazla uğraşılacak bir şey olmaz.
@Conscious yani hocam rx 6800 diyorsun :D. Bir türlü ısınamadım bu amd ekran kartlarına. forumlarda hep sorunlardan bahsettikleri için ama yeni kart aldıktan 1 yıl sonra 8 gb VRAM yüzünden degiştirmeyi düşünmim. 2K kullanıyorum çünkü

Hocam amdnin en güncel kartı konumdalar şuan arkadaşımdada var aynı kart bir sorun yok. Bende 3 sene Rx 460 ve rx 5500 xt kullandım sorun olmadı.
MSİ gaming x modelinin soğutması iyidir rx 6800 çok ısınan bir kart değil zaten sorun olmaz
@Deniz_atç Hocam bu gaming z trio konusunda bir bilgin var mı 24 pin filan. Ve bu WATTMAN hatası filan diyorlar tam olarak nasıl oluyor.

Son düzenleme:
yani hocam rx 6800 diyorsun :D. Bir türlü ısınamadım bu amd ekran kartlarına. forumlarda hep sorunlardan bahsettikleri için ama yeni kart aldıktan 1 yıl sonra 8 gb VRAM yüzünden degiştirmeyi düşünmim. 2K kullanıyorum çünkü

Hocam bu gaming z trio konusunda bir bilgin var mı 24 pin filan. Ve bu WATTMAN hatası filan diyorlar tam olarak nasıl oluyor.
Kullandığım RX 5500 XT ile bir kere wattman almadım. Neredeyse tamamen düzeltildi artık bu sorunlar. MSİ suprimden sonra en iyi modeli gaming x diye biliyorum soğutması zaten iyi testlerini izlemiştim. 8 pin 150w sağlar 8+8+8 pin 450w çeker max. 24 pin nerede yazıyor hocam bulamadım. RX 6800 max 250 watt çekiyor. RX 6900 xt lerde 24 pin var

Kullandığım RX 5500 XT ile bir kere wattman almadım. Neredeyse tamamen düzeltildi artık bu sorunlar. MSİ suprimden sonra en iyi modeli gaming x diye biliyorum soğutması zaten iyi testlerini izlemiştim. 8 pin 150w sağlar 8+8+8 pin 450w çeker max. 24 pin nerede yazıyor hocam bulamadım. RX 6800 max 250 watt çekiyor. RX 6900 xt lerde 24 pin var

@Deniz_atç hocam Gaming "Z" trio oldugundan 24 pinli. Oc için özel üretim bunlar.

bende de şuan 2070 süper var o gaming x trio sogutması çok iyi cidden.

@Deniz_atç hocam Gaming "Z" trio oldugundan 24 pinli. Oc için özel üretim bunlar.

bende de şuan 2070 süper var o gaming x trio sogutması çok iyi cidden.
Doğrudur hocam. Gaming X soğutması gerçekten güzel. Rx 6800 ısınmayan bir kart zaten. 55 derecenin üzerine çıkmıyor.

Geri
Yukarı