15.000TL'ye kadar telefon tavsiyesi

O fiyat bandında S20 FE, A34 ve Redmi Note 12 Pro 5G varken Redmi Note 10 Pro sadece overpriced ve f/p olmaya en uzak telefon. İnsanları saçma sapan yönlendirmeyin.
Note 10 Pro'yu incelemeyip insanları daha yüksek fiyata kazıklamaya çalışmak da hiç doğru bir şey değil.

Hocam attığınız S20 FE videosunda adamın saydığı 2-3 neden sizi çok etkiliyorsa almayın lafım yok. Ama güncelleme gelmeyecek ya da 5g yok diye almamak bana biraz saçma geliyor şahsi fikrim. Yine de sizin kararınız tabii.

İnsanlar ne kadar da bir konuda bir şeylere bağlanıyor. Ben farklı birşey deyince herkes beğenmeme butonuna bastı. Ama hiç umrumda değil benim amacım konu sahibine alabileceği en iyi telefonu tanıtabilmek.

Güncelleme almayacak demesi beni etkiledi sadece.
Güncelleme almamasının dezavantajı fazla değil, video sahibi ve dahası sadece ezbere konuşan, telefonlardan zerre anlamayan insanlar. Snapchat bile hâlâ Androd 4.3'e destek veriyor, 13'ün en az 6-7 yıl gideri var. S20 FE, tartışmaya kapalı bir şekilde o fiyat bandındaki en iyi cihaz.

Redmi Note 10 Pro'nun neresi daha iyi? Arayüz olarak Samsung önde. İşlemci olarak Samsung önde. Daha ne sayayım?
RAM ne kadar? Dahili Hafıza ne kadar? ve İşlemci ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı