15.000TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Neyse ben çekiliyorum söz konu sahibinindir. Buyurun...

Güncelleme almayacak demesi beni etkiledi sadece.
Hocam son kararınızı da bana belirtirseniz sevinirim.

Hala A34 almak yerine neden Redmi Note 10 Pro almamız gerektiğini cevabını bekliyorum sizden. Mantıklı bir yorumunuz var ise tamam diyeceğim.
Hem güncelleme alabiliyor olması hem de böyle bir işlemciyle hiç donmayan bir telefon olması. Yani düşük fiyatla donmayan bir telefonunuz olabiliyor. İşte sebebi budur.

Kardeşim şu an araştırıyorum güzel telefon olabilir fakat Samsung tarafı daha üstün kılıyor gibi gözüküyor.
Sıkıntı yok hocam alabileceğiniz en iyi telefonu almanız dileğiyle...

Hem güncelleme alabiliyor olması hem de böyle bir işlemciyle hiç donmayan bir telefon olması. Yani düşük fiyatla donmayan bir telefonunuz olabiliyor. İşte sebebi budur.

Sırf donmuyor diye daha düşük işlemci mi alacak? Ayrıca A34 daha yeni bir telefon ve daha fazla güncelleme alacak. Artık Redmi Note 10Pro güncelleme bile almayacak.

Sırf donmuyor diye daha düşük işlemci mi alacak? Ayrıca A34 daha yeni bir telefon ve daha fazla güncelleme alacak. Artık Redmi Note 10Pro güncelleme bile almayacak.
Hayret daha geçen ay güncelleme aldı benim telefon??

Tamam kardeşim tamam milletimiz kazıklanmaya alışmış artık elden bir şey gelmez.

Hala şu Redmi 10 Pro'yu öneriyorsunuz şaşırıyorum. Çıldırtacaksınız beni. 2020 şubat ayında çıkan telefon ile 2023 Mart'ta çıkan telefonun 2020 şubat ayında çıkan telefondan daha az güncelleme alma imkanı var mı? Redmi Note 10 Pro MIUI 15'ten sonra güncelleme almayacak zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı