15-20 bin TL arası laptop önerisi

Bütçe
15000-20000 TL

pinkmans

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kaliteli, fazla ses çıkarmayan oyunlarda yüksek FPS alabileceğim bir laptop almak istiyorum önerebilir misiniz? Yalnız internet sitesi değil de Vatan, MediaMarkt gibi şubeleri olan yerlerden olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kaliteli, fazla ses çıkarmayan oyunlarda yüksek FPS alabileceğim bir laptop almak istiyorum önerebilir misiniz? Yalnız internet sitesi değil de Vatan, MediaMarkt gibi şubeleri olan yerlerden olursa iyi olur.

Mağzadan almanı önermiyorum. Çok sorun çıkıyor en ufak arızada.

Sessiz bilgisayar ısınan bilgisayar demektir bu da performans düşürür. Kulaklık taktığınızda ses duymazsınız, daha serin kullanırsınız.

8GB RAM hediyesiyle 16GB RAM oluyor.

Bende bunu kullanıyorum Valorant'ta en fulde 270 FPS alıyorum sıcaklık sorunu yaşamadım ama fanlar biraz sesli diyebirilim onun haricinde sorunu yok.
Sessiz bilgisayar ısınan bilgisayar demektir bu da performans düşürür. Kulaklık taktığınızda ses duymazsınız, daha serin kullanırsınız.

8 GB RAM hediyesiyle 16 GB RAM oluyor.

17.500 TL'ye 3050 Ti çok pahalı bence 4 GB VRAM çok etkileyen bir şey.

https://www.ciceksepeti.com/msi-nb-...dr4-gtx1660ti-gddr6-6gb-512gb-ssd-kcm78843401
bende bu var , laptop ince ve hafif , malzeme kalitesi gayet iyi , ısınma sorununa sahip ve fanları cooler boostta fazlasıyla sesli .Sese takıntılıysan almanı önermem. Öbür yandan hem iyi performans verip hem de sessiz sakin çalışan laptop hayatımda hiç görmedim illaki o fanlar bağıracak :D
Bu arada kasa kalitesi olarak lenovolar tank gibi oluyor o fiyat bandında öyle ince alüminyum gövdeler gibi olmuyorlar, kaliteli ve mediamarkt da bulunsun dediğin için söyleyim dedim.

https://www.ciceksepeti.com/msi-nb-...dr4-gtx1660ti-gddr6-6gb-512gb-ssd-kcm78843401
Bende bu var, laptop ince ve hafif, malzeme kalitesi gayet iyi, ısınma sorununa sahip ve fanları cooler Boost'ta fazlasıyla sesli. Sese takıntılıysan almanı önermem. Öbür yandan hem iyi performans verip hem de sessiz sakin çalışan laptop hayatımda hiç görmedim illaki o fanlar bağıracak :D

Bu arada kasa kalitesi olarak Lenovo'lar tank gibi oluyor o fiyat bandında öyle ince alüminyum gövdeler gibi olmuyorlar, kaliteli ve MediaMarkt'da bulunsun dediğin için söyleyim dedim.

Max-Q kart var. 60 Ti'dan daha güçsüz oluyor yani. 21k etmez. Malzemesi 21klık değil. Bir de cidden ısınmakta.

Max-Q kart var. 60 Ti'dan daha güçsüz oluyor yani. 21k etmez. Malzemesi 21klık değil. Bir de cidden ısınmakta.
Hocam alırken özellikle yetkili servisi aradım max-q mu değil mi diye kendi sitesinde de max-q ibaresi yoktu msi max-q ları özellikle belirtiyor siz bu bilgiye nereden ulaştınız beni de şüpheye düşürdünüz

Geri
Yukarı