15-20 bin TL oyun laptop önerisi

Bütçe
15.000- 20.000 TL
Selamlar herkese, 24 yasinda zihinsel engelli bir kuzenim var ve kendisi eski oyunlari oynamayi cok seviyor. Fifa 2007, Beijing 2008 olimpiyatlari, Call Of Duty 1-2 gibi oyunlari oynuyor genel olarak. Sirf bu oyunlar icin bir bilgisayar almak istemiyoruz. Bu oyunlari ve daha bir cok yeni oyunu kaldirabilecek ve uzun süre idare edicek bir bilgisayar ariyoruz. Marka olarak Asus, Dell,Lenovo düsünüyoruz. Monster almak veya düsünmek daha istemiyoruz. Göze güzel görünen mümkünse isikli olan bir model olursa en azindan sevinmis olur kendisi. Simdiden tesekkürler.

Öncelikle geçmiş olsun efendim. Asus Laptop almanızı öneririm TUF serisi var bende o seriyi kullanıyorum RGB klavyesi mevcuttur. Görünüşü tasarımı gerçekten güzel. Asus TUF A15 serisine göz atabilirsiniz.

Hocam bu bütçeye rtx2050 var ama bütçeyi 27k bandına çıkarıp rtx3060 almanızı öneririm ben. Bütçe yükseltme mümkün mü?
Maalesef 27 cok fazla. Dedigim gibi 15-20 arasi isimizi görecek bir sey olmasi yeterli. Fazlasinda gözümüz yok.

Öncelikle geçmiş olsun efendim. Asus Laptop almanızı öneririm TUF serisi var bende o seriyi kullanıyorum RGB klavyesi mevcuttur. Görünüşü tasarımı gerçekten güzel. Asus TUF A15 serisine göz atabilirsiniz.
TUF serisini begeniyorum fakat uzun yillardir masaüstü kullandigim icin laptop olayina cok uzak kaldim. Orta segment güzel bir laptop öneriniz var mi bu fiyata?

Maalesef 27 cok fazla. Dedigim gibi 15-20 arasi isimizi görecek bir sey olmasi yeterli. Fazlasinda gözümüz yok.

TUF serisini begeniyorum fakat uzun yillardir masaüstü kullandigim icin laptop olayina cok uzak kaldim. Orta segment güzel bir laptop öneriniz var mi bu fiyata?
Evet var ama klavyesi ışıklı olmaz. Yüksek değerlerde de oyun oynayacaksa oyun bilgisayarı almanız gerekiyor. Biliyorum bütçenizde 2-3 bin daha fazla ama yok.

Bence bütçeyi en azından 3K artırıp bunu almaya çalışın. İlkini önermiyorum pek.

Maalesef 27 cok fazla. Dedigim gibi 15-20 arasi isimizi görecek bir şey olmasi yeterli. Fazlasinda gözümüz yok.

2. ele bakabilirsiniz en ucuz bunu buldum.

Bence bütçeyi en azından 3K artırıp bunu almaya çalışın. İlkini önermiyorum pek.

Ben olsam Acer önermem sürekli ölü piksel fan sorunları çıkıyor bilgisayarlarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı