15-22K civarı telefon önerisi

Tekin1903

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim fiyat aralığında bir telefon arıyorum fakat fiyatına değecek bir cihaz ise bütçeyi biraz daha arttırabilirim veya değmeyecek gibi ise daha düşük bir cihaz da alabiliim. Kamera ve pil performansı öncelikli olacak ve uzun süre sıkıntı çıkarmayacak bir cihaz arıyorum. Kendi araştırmalarıma göre;
Realme GT2 - 12K -15k (128 GB-256 GB)
Realme GT2 Pro -22K
Xiaomi 12t -22K
Samsung Galaxy S22 -19k
Gibi cihazlar buldum bunlardan hangisi daha F/P'dir? Yukarıda yazdığım önceliklere göre veyahut sizin önereceğiniz başka modeller var mıdır?

Başlıkta da belirttiğim fiyat aralığında bir telefon arıyorum fakat fiyatına değecek bir cihaz ise bütçeyi biraz daha arttırabilirim veya değmeyecek gibi ise daha düşük bir cihaz da alabiliim. Kamera ve pil performansı öncelikli olacak ve uzun süre sıkıntı çıkarmayacak bir cihaz arıyorum. Kendi araştırmalarıma göre;
Realme GT2 Pro -22K
Xiaomi 12t -22K
Samsung Galaxy S22 -19k
Gibi cihazlar buldum bunlardan hangisi daha F/P'dir? Yukarıda yazdığım önceliklere göre veyahut sizin önereceğiniz başka modeller var mıdır?

Bence POCO X3 Pro'ya da bir bakabilirsin. Güzel telefon. Bataryası iyi, işlemcisi iyi, fiyat olarak da senin araştırdıklarından daha uygun.

Realme GT2 Pro -22K
Xiaomi 12t -22K
Samsung Galaxy S22 -19k

Batarya önemli değilse S22. Batarya önemliyse Realme GT2 Pro alırdım ben ama Samsung'dan vazgeçmeyi de pek düşünmüyorum.

Bence POCO X3 Pro'ya da bir bakabilirsin. Güzel telefon. Bataryası iyi, işlemcisi iyi, fiyat olarak da senin araştırdıklarından daha uygun.

Kamerası kötü. Onun yerine S21FE ve S20FE bile alınabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Batarya önemli değilse s22.batarya önemliyse Realme GT2 Pro alırdım ben ama Samsung'dan vazgeçmeyide pek düşünmüyorum.

Kamerası kötü.

O kısmı size kalmış ama bana kalırsa Samsung tercih etmeyin. Uzun süre Samsung kullanan gördüm. Telefon 1 2 yazılım güncellemesinden sonra yavaş yavaş kasılmaya başlıyor neden bilmiyorum. Hiçbir şey indirilmemesine rağmen yaşanıyor bu virüsten dolayı vs. değil.

O kısmı size kalmış ama bana kalırsa Samsung tercih etmeyin. Uzun süre Samsung kullanan gördüm. Telefon 1 2 yazılım güncellemesinden sonra yavaş yavaş kasılmaya başlıyor neden bilmiyorum. Hiçbir şey indirilmemesine rağmen yaşanıyor bu virüsten dolayı vs. değil.
Android 13'ten memnunum telefon akıcı çalışıyor.Dediğiniz kasılma olayları Xiaomi gibi telefonlarda oluyor genelde Samsungda yaşayanı görmedim.Ama arkadaş kendi bilir tabii.Kamera olarak S serisi çok iyi telefonlar üretiyor ama pil kısmında çok yeterli değiller.

Mi'nin yazılımını hiç beğenmiyorum uzun süre Teknosa'da çalıştım ve çok fazla Mi'nin yazılımından ötürü insanlar servise gönderiyordu onun dışında benim önerim Realme GT2 serisi olur çok güzel bir cihaz kendimde bbk grubunun o yıl çıkan OnePlus 10 prosunu kullanıyorum bayağı memnunum ki Realme saf Android arayüzü kullanıyor neredeyse o yüzden performansıda bir tık daha iyi. Samsung'da alabilirsin ama ülkemizde Samsung biraz abartı fiyatlara satıyor telefonları gözümde ama Realme tercih etmiceksen Samsung'da tercih edilebilir sadece performansın düşmüş olur.

Realme GT2 Pro -22K
Xiaomi 12t -22K
Samsung Galaxy S22 -19k
Birde hocam 22K'ya çıkmışken şartları zorlayın S23 alın bence çok memnun kalırsınız verdiğiniz paraya değer.

Realme GT2 Pro -22K
Xiaomi 12t -22K
Samsung Galaxy S22 -19k

Realme GT2, POCO F5, S21 FE.

Yeni konular

Geri
Yukarı