22K telefon önerisi

Bir sürü konu açılıyor ucuzlar mı diye. Mümkün mü bu ekonomide Türkiye de bir malın ucuzlaması.
S23 Almanya MediaMarkt fiyatı şu an 970 euro (İphone 14 128gb model 790 euro :)). Şu anki kura göre S23 30.800 tl civarı. Türkiye de daha uyguna bulunuyor.

Son düzenleme:
Evet Samsung o konuda biraz merhametli davranıyor bize 😀😀

Bir sürü konu açılıyor ucuzlar mı diye. Mümkün mü bu ekonomide Türkiye de bir malın ucuzlaması.
S23 Almanya MediaMarkt fiyatı şu an 970 euro (İphone 14 128gb model 790 euro :)). Şu anki kura göre S23 30.800 tl civarı. Türkiye de daha uyguna bulunuyor.
Yaklaşık olarak ne zmaan sizce diğer random siteler Samsung'un kendi sitesindeki fiyata çıkar

Çok merhametli acıyorlar belli ki :) Bence kore kardeşliği, başka bir mantıklı nedeni yok bence.
Eldeki malın azalması ve talebin artmasıyla ilgili.
Sizce internetten alma şansım olursa almalı mıyım?internet sitesinden alırsam bir sıkıntı yaşar mıyım acaba(ilk yani elimdeki telefonu mağazadan almıştım)

Ben Amazon veya HB'nin kendisi satıcı ve gönderici ise alıyorum. Zaten genelde her şeyi oralardan aldım. Bence en doğru yerler.
Eğer yakın zamanda halledebilirsem o sitelerden almayı düşünüyorum sıkinti çıkmaz bı aksilik olmaz ise herhalde

Ben Amazon veya HB'nin kendisi satıcı ve gönderici ise alıyorum. Zaten genelde her şeyi oralardan aldım. Bence en doğru yerler.
Teşekkür ederim.🙌🏿🙌🏿

Yeni konular

Geri
Yukarı