15 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15000

Furkan Kaynak

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU 4GB
AMD Ryzen 5 5500U with Radeon Graphics 2.10 GHz
SK Hynix 8GB DDR4 3200MHz
Acer Aspire A715-42G
Bütçem maximum 15bin TL, Bulgaristan'dan da getirtebilirim bir kişi aracılığıyla ama kurdan dolayı çok fark olmuyor sanırım.
GTA 5, Assetto Corsa gibi oyunlar oynayacağım. Bana bu civarda bir bilgisayar önerebilir misiniz?

1. Asus TUF Gaming F15 FX506LU-AL012T: Bu laptop, 10. Nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti grafik kartıyla donatılmış. 512 GB SSD depolama alanı ve 144Hz yenileme hızına sahip 15.6 inç Full HD ekranı bulunuyor. Oyun oynamak, video düzenlemek, iş veya okul çalışmaları için ideal.
  2. Lenovo Legion 5 15IMH05H: Bu laptop, 10. Nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti grafik kartıyla donatılmış. 512 GB SSD depolama alanı ve 120Hz yenileme hızına sahip 15.6 inç Full HD ekranı bulunuyor. Oyun oynamak, video düzenlemek, iş veya okul çalışmaları için ideal.
  3. Acer Nitro 5 AN515-55-71Z1: Bu laptop, 10. Nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1650Ti grafik kartıyla donatılmış. 512 GB SSD depolama alanı ve 15.6 inç Full HD ekranı bulunuyor. Oyun oynamak, video düzenlemek, iş veya okul çalışmaları için ideal.

Bütçem maximum 15bin TL, Bulgaristan'dan da getirtebilirim bir kişi aracılığıyla ama kurdan dolayı çok fark olmuyor sanırım.
GTA 5, Assetto Corsa gibi oyunlar oynayacağım. Bana bu civarda bir bilgisayar önerebilir misiniz?
Heves kırmak gibi olmasın ama Laptop da Asetto zor hocam, Traffic oynuyorum DPC de 9300H var En low da CPU %70 olduğu halde %99 alerti alıyorum botlar ışınlanıyor yani 10. Nesil falan alacaksanız bunu göze almanız gerek. Ha ben çözdüm mü? Evet grafik modu attım GTA5 Grafikleri ile oynuyorum sorunsuz sadece 18 kişi ve üstünde oynanılamaz hale dönüyor. Ve dediğim gibi DPC oynuyorum ağır sunucuda yani.

1. Asus TUF Gaming F15 FX506LU-AL012T: Bu laptop, 10. Nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti grafik kartıyla donatılmış. 512 GB SSD depolama alanı ve 144Hz yenileme hızına sahip 15.6 inç Full HD ekranı bulunuyor. Oyun oynamak, video düzenlemek, iş veya okul çalışmaları için ideal.
  2. Lenovo Legion 5 15IMH05H: Bu laptop, 10. Nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti grafik kartıyla donatılmış. 512 GB SSD depolama alanı ve 120Hz yenileme hızına sahip 15.6 inç Full HD ekranı bulunuyor. Oyun oynamak, video düzenlemek, iş veya okul çalışmaları için ideal.
  3. Acer Nitro 5 AN515-55-71Z1: Bu laptop, 10. Nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1650Ti grafik kartıyla donatılmış. 512 GB SSD depolama alanı ve 15.6 inç Full HD ekranı bulunuyor. Oyun oynamak, video düzenlemek, iş veya okul çalışmaları için ideal.
Önerdiğiniz modelleri satan bir yer bulamadım, şunları buldum fiyatları aynı, hangisini almalıyım?

14.600'e almıştım. Eğer bütçen çıkarsa alınabilir.

ChatGPT'ye sorup kopyala yapıştır yapmış, 1660 Ti yok 0 olarak. Önerim bu olur.

Bu önerdiğinizi mi yoksa bunu mu alıyım, hangisi daha iyidir?

Ensin Bro. 😂

Birşeyi kopyala yapıştır yapmıyorum. Önce kendim'de bakıyorum dostum ürünlere. Ona göre yazıyorum. Merak etme kopyala yapıştır etsem çok daha uzun bir paragraf okurdun. ChatGPT aşırı yardımcı bir yapay zeka, kullanmanı tavsiye ederim !

Ensin Bro. 😂

Bir şeyi kopyala yapıştır yapmıyorum. Önce Kendim'de bakıyorum dostum ürünlere. Ona göre yazıyorum. Merak etme kopyala yapıştır etsem çok daha uzun bir paragraf okurdun. ChatGPT aşırı yardımcı bir yapay zeka, kullanmanı tavsiye ederim!

Kullanmama gerek yok, kendim doğru bilgiyi araştırarak bulabilirim. Saçma sapan bilgi veren bir yapay zekaya muhtaç biri değilim. Bakıyor olsan modellerin fiyatına da bakıyor olman gerek herhalde, boşa kıvırıyorsun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı