15 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15000
Kullanmama gerek yok, kendim doğru bilgiyi araştırarak bulabilirim. Saçma sapan bilgi veren bir yapay zekaya muhtaç biri değilim. Bakıyor olsan modellerin fiyatına da bakıyor olman gerek herhalde, boşa kıvırıyorsun :D

Saçma sapan bilgi veren bir yapay zekay deyip bilgisayarlardan anlamanı düşünmek çok zor. 😂 Bir yanlış varsa verdiğim cevapta düzeltebilirsin. Zoruna gitmiş biraz sanki. 🤓

İkinci attığım PC bir başka modeli Acer'in. Arasında RAM Farkı var. Yaklaşık 15 Bin'e yakın oluyor öyle olunca

Anlık olarak fiyatlar bunlar.
Yanlış olan ne var anlamadım. 😂

Anlayamayacak kadar bilgisiz olan biri benim bilgimi sorgulamasa bir zahmet. 1650Ti model, peki. Tek fark RAM aynen :D

1. Acer Nitro 5 AN515-55-71Z1: Bu laptop, 10. Nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti grafik kartıyla donatılmış. 512 GB SSD depolama alanı ve 15.6 inç Full HD ekranı bulunuyor. Oyun oynamak, video düzenlemek, iş veya okul çalışmaları için ideal.

1. ASUS TUF Gaming F15 FX506LU-AL012T: Bu laptop, 10. Nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti grafik kartıyla donatılmış. 512 GB SSD depolama alanı ve 144Hz yenileme hızına sahip 15.6 inç Full HD ekranı bulunuyor. Oyun oynamak, video düzenlemek, iş veya okul çalışmaları için ideal.
  2. Lenovo Legion 5 15IMH05H: Bu laptop, 10. Nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti grafik kartıyla donatılmış. 512 GB SSD depolama alanı ve 120Hz yenileme hızına sahip 15.6 inç Full HD ekranı bulunuyor. Oyun oynamak, video düzenlemek, iş veya okul çalışmaları için ideal

1660 Ti sistemleri bu fiyata bulursan haklısın tabii ki de.

1. ASUS TUF Gaming F15 FX506LU-AL012t: bu laptop, 10. nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti grafik kartıyla donatılmış. 512 GB SSD depolama alanı ve 144Hz yenileme hızına sahip 15.6 inç Full HD ekranı bulunuyor. Oyun oynamak, video düzenlemek, iş veya okul çalışmaları için ideal.
  2. Lenovo Legion 5 15ımh05h: bu laptop, 10. nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti grafik kartıyla donatılmış. 512 GB SSD depolama alanı ve 120Hz yenileme hızına sahip 15.6 inç Full HD ekranı bulunuyor. Oyun oynamak, video düzenlemek, iş veya okul çalışmaları için ideal.
  3. Acer Nitro 5 AN515-55-71Z1: Bu laptop, 10. nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti grafik kartıyla donatılmış. 512 GB SSD depolama alanı ve 15.6 inç Full HD ekranı bulunuyor. Oyun oynamak, video düzenlemek, iş veya okul çalışmaları için ideal.

Hocam Ti yazıyor ama Ti olan laptop yok su an, sifir olsa ben 3050 Ti yerine 1660 Ti alirdim. Dedim var miymis ama yok yani biraz yanlış yonlendirme olmus sanki.

Hocam ti yazıyor ama ti olan laptop yok su an sifir olsa ben 3050ti yerine 1660ti alirdim dedim varmiymis ama yok yani biraz yanlis yonlendirme olmus sanki
Farklı model olarak görmüş olabilirim. Yurtdışındaki modelleride görüntülüyorum öyüzden yanlışlık yapmış olabilirim, konuyu açan arkadaşın bilgisine.

Hala önerilere açığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı