15 bin TL oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
15000

samet338

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Geçenlerde bir mağazada ASUS ROG chariot koltuğu deneme fırsatım oldu. Koltuktaki yumuşaklık ve rahatlık çok hoşuma gitti, özellikle de oturduğum kısmın malzemesi neyse aynı malzemeden yapılmış yumuşak, konforlu ve kaliteli malzemeden üretilmiş bir koltuk arıyorum. ASUS gibi markaların marka fiyatından dolayı yüksek olduğunu düşünerek aynı kalite ve yumuşaklıkta koltuk bulabilirim ümidiyle konu açtım. Araştırmalar yaparken 2 tane ürün gözüme çarptı:
HP Omen Citadel ve DXRacer Craft Pro. Bu ürünleri ve ASUS'u deneme fırsatı olan arkadaşlar varsa, bu ikisinden birini alsam ASUS'taki o yumuşak ve konforlu rahatlığı bulabilir miyim ya da ASUS Chariot gibi kaliteli ve 15 bin TL bütçeye onerdiginiz bir koltuk var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,
Geçenlerde bir mağazada ASUS ROG chariot koltuğu deneme fırsatım oldu. Koltuktaki yumuşaklık ve rahatlık çok hoşuma gitti, özellikle de oturduğum kısmın malzemesi neyse aynı malzemeden yapılmış yumuşak, konforlu ve kaliteli malzemeden üretilmiş bir koltuk arıyorum. ASUS gibi markaların marka fiyatından dolayı yüksek olduğunu düşünerek aynı kalite ve yumuşaklıkta koltuk bulabilirim ümidiyle konu açtım. Araştırmalar yaparken 2 tane ürün gözüme çarptı:
HP Omen Citadel ve DXRacer Craft Pro. Bu ürünleri ve ASUS'u deneme fırsatı olan arkadaşlar varsa, bu ikisinden birini alsam ASUS'taki o yumuşak ve konforlu rahatlığı bulabilir miyim ya da ASUS Chariot gibi kaliteli ve 15 bin TL bütçeye onerdiginiz bir koltuk var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Asusun rog chariot modelini deneyimlediniz mi ve bu önerdiklerinizi de denediyseniz asusla aralarindaki farkları söyleyebilir misiniz. Özellikle oturduğum kısmın asustaki gibi olmasını istiyorum ve mekanizmalarında saçma sapan sorunlar olmamasi da çok iyi olur

Stoklara girince kaçırma.
https://www.hpstore.com.tr/oyuncu-koltug 13K-14K civarı bir fiyatı var.
HP Omen ve Asus deneyimleme firsatiniz olduysa oturduğunuz minderi ikisi açısından deneyimlerinizi anlatabilirmisiniz

ASUS'un ROG chariot modelini deneyimlediniz mi ve bu önerdiklerinizi de denediyseniz ASUS'la aralarindaki farkları söyleyebilir misiniz? Özellikle oturduğum kısmın ASUS'taki gibi olmasını istiyorum ve mekanizmalarında saçma sapan sorunlar olmamasi da çok iyi olur.

HP Omen ve ASUS deneyimleme firsatiniz olduysa oturduğunuz minderi ikisi açısından deneyimlerinizi anlatabilir misiniz?

Dediğiniz koltuğu ne yalan söyleyeyim daha önce deneyimlemedim ama attığım koltuk MSI xDrive gibi markaların koltuklarını rahat tokatlar mutlaka deneyin benimle aynı fikirde olursunuz çoğu markanın oyuncu koltuklarını denedim bu en rahatı ve saglamlariydi bence.

exvega pandorayı geçen yıl gist 'de denemiştim çok başarılıydı. asusuda teknoloji marketlerde bir kaç kez incelemiştim, her ikiside güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı