15 bin TL sistem tavsiyesi

physalix

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

Elimde mevcut olan parçalara göre 15 ile 17 bin ₺ bütçe arasında sistem önerebilir misiniz? Daha önce AMD kullanıyordum ve drop problemleri oluyordu,
AMD ve Intel arasında çok kararsız kaldım, ileride kolay şekilde yükseltebileceğim, şu anlık 1080p monitörümde sorunsuz bir şekilde beni idare edecek sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.

FSP Hydro 700W PSU.
AOC 144 Hz 1080p monitör.
Artics Freezer işlemci soğutucu.

AMD'den korkuyorsanız 5600 ve 3060 Ti yapın.

AMD almanız bu bütçede daha iyi olacaktır.

6700XT üstü bir sistem bulamadım bu bütçede bu aralar pek AMD piyasasına bakamıyorum. @Merdo34

Hazır sistem olarak değil de tek tek parça önerisi yapabilir misiniz?
Ekran kartını 2.el temiz bulabilirsem alabilirim.
elimde mevcut güç kaynağım var zaten.

Hazır sistem olarak değil de tek tek parça önerisi yapabilir misiniz?
Ekran kartını 2.el temiz bulabilirsem alabilirim.
elimde mevcut güç kaynağım var zaten.
Hocam hemen bakıyorum.

AMD'den korkuyorsanız 5600 ve 3060 Ti yapın.

AMD almanız bu bütçede daha iyi olacaktır.

6700XT üstü bir sistem bulamadım bu bütçede bu aralar pek AMD piyasasına bakamıyorum. @Merdo34
Bu bütçeye bu sistem önerilmez hocam.

Ben yanlış telaffuz etmiş olabilirim, AMD İşlemci kullandım lakin ekran kartını hiç kullanmadım fakat sistem ara ara droplar yiyordum bazı oyunlarda o sebepten AMD kullanmakta kararsızım.

Ben yanlış telaffuz etmiş olabilirim, AMD işlemci kullandım lakin ekran kartını hiç kullanmadım fakat sistem ara ara droplar yiyordum bazı oyunlarda o sebepten AMD kullanmakta kararsızım.

AMD işlemci ise bir şey diyemem genel olarak böyle sorunlar olmamalı kullandığınız işlemci düşük bir model olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı