15 bin TL sistem tavsiyesi

• Konuyu başlatan Xeon
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 493

Xeon

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, yakın zamanda kendime masaüstü bilgisayar almayı planlıyordum az önce de İtopya indirimlerini incelerken bu sistemi buldum. Fiyatı 15700 liraya geliyor fakat benim elimde kasa ve SSD olduğu için sistem geldiğinde onları satıp kendi elimdekileri kullanmayı düşünüyorum. Bu durumda kasanın bana maliyeti yaklaşık 13-14 bin liralara geliyor. Bu fiyat aralığında daha iyi bir sistem için beklemeli miyim yoksa bunu alayım mı?

İşlemci sistemin geri kalanına göre zayıf kalıyor farkındayım onu da bir süre kullanıp yükselteceğim zaten o yüzden çok takılmadım.

Sistem bu:

1698940254357.png

15bin tl ye sistem önerileri vermeyeceğim fakat sana şöyle bir öneride bulunabilirim. 2. ele yönel. 10a topluyorsan 1-2ay kovalayıp 6-7 civarlarına toplarsın sistemi. Sadece dikkatli ve sabırlı olmak gerekiyor.

15bin tl ye sistem önerileri vermeyeceğim fakat sana şöyle bir öneride bulunabilirim. 2. ele yönel. 10a topluyorsan 1-2ay kovalayıp 6-7 civarlarına toplarsın sistemi. Sadece dikkatli ve sabırlı olmak gerekiyor.
Bu sistemi neden önermiyorsunuz? İtopya'dan kaynaklı mı yoksa başka bir sebepten mi?

Bu sistemi neden önermiyorsunuz? İtopya'dan kaynaklı mı yoksa başka bir sebepten mi?

Yok bu sistemi önermiyorum falan demiyorum yanlış anlaşılmak istemem. Ayrıca sıfır alacaksanız İtopya'dan iyisi yok o konuda hiçbir sıkıntı yok. Benim söylemek istediğim, sıfır yerine 2.el parçalar tercih edilip masraf azaltılabilir. Bu her PC alıcısı için geçerli.

Geri
Yukarı