15 Bin TL'ye kadar Laptop önerileri

Bütçe
15.000 TL
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba iyi geceler. Maksimum 15.000 TL'ye kendime yeni bir laptop almak istiyorum grafik tasarım öğrenciyim. Ağırlıklı olarak Illustrator CS6 İnDesing kullanacağım extra olarak boş zamanlarımda çok fazla oyun oynayan birisiyim. Bazı modeller beğendim aşağıya linklerini bırakıyorum extra olarak önermek istediğiniz laptop varsa yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba iyi geceler. Maksimum 15.000 TL'ye kendime yeni bir laptop almak istiyorum grafik tasarım öğrenciyim. Ağırlıklı olarak Illustrator CS6 İnDesing kullanacağım extra olarak boş zamanlarımda çok fazla oyun oynayan birisiyim. Bazı modeller beğendim aşağıya linklerini bırakıyorum extra olarak önermek istediğiniz laptop varsa yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bu modelin fiyatı her an yükselebilir. Tüm zamanların en ucuz rakamına satılıyor şu an ben bunu öneririm. 3050 yerine 3050Ti öneririm.

Hocalarım ben da laptop arıyorum az sonra sipariş edeceğimde bana da yardımcı olur musunuz?
Bu ile bu arasında kaldım https://www.hepsiburada.com/asus-ro...lgisayar-p-HBCV00000ASMK0?magaza=Gamers_Arena
Konu sahibine de yardımcı olabiliriz arkadaşlar. Gerçekten yardıma ihtiyacım var pişman olmak istemiyorum.

Hocam en alttaki ROG'un kasası plastik mi?

Çok teşekkür ederim RTX 3050 ekran kartı iyi midir?

İyidir hangi modeli alacaksınız?
Bu modelde 3050 Ti var daha iyi.

Geri
Yukarı