15 bin TL'ye RTX 4070 alınır mı?

Bütçe
15000

Legendknights

Hectopat
Merhaba, benim şu an elimde RX6800 ekran kartı bulunuyor. Bir tanıdığım üst modele geçtiği için elindeki 4070'i satmak istiyormuş. Henüz ilan koymadı ancak bana 15K'ya bırakabileceğini söyledi. Elimdeki kartı satıp üstüne ekleyerek 4070'e geçmem ne kadar mantıklı olur?

Alınır. Sadece 4000 kartlarda olan teknolojiler barındırıyor, ayrıca yeni nesil bir kart daha az güç tüketimi var. 6800 de benim beğendiğim bir kart onunla devam etseniz de üzmez.

Merhaba, benim şu an elimde RX6800 ekran kartı bulunuyor. Bir tanıdığım üst modele geçtiği için elindeki 4070'i satmak istiyormuş. Henüz ilan koymadı ancak bana 15K'ya bırakabileceğini söyledi. Elimdeki kartı satıp üstüne ekleyerek 4070'e geçmem ne kadar mantıklı olur?
Bence rx 6800'le devam et.

RX 6800 iyi bir GPU zaten. Max 5-10 FPS oynar. AMD Wattman sorunlarını büyük ölçüde çözdü, üstelik fsr teknolojisi de yeterli.
Bence değiştirme.

RX 6800 iyi bir GPU zaten. Max 5-10 FPS oynar. AMD WattMan sorunlarını büyük ölçüde çözdü, üstelik FSR teknolojisi de yeterli.
Bence değiştirme.

Bende en kötü 5000 serisi çıkana kadar beklemeyi düşünüyordum aslında. Fiyat normalin altında olunca bir düşündüm ama dediğiniz gibi değmez gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı