15 günlük SSD iade edilir mi?

Kingston bir SSD aldım SSD Manager hiçbir şekilde algılamıyor 2 hafta önce birisi de bu satıcıdan alıp iade etmiş ona sordum sorun olmaz dedi iade konusunda kutuda QR kod var fakat beni tuhaf bir Çince siteye yönlendiriyor açılmıyor bile.

Ne doğrudur hocam Kingston yazılımı tanımıyor mu?

A400 Solid-State Drive - Support - Kingston Technology buradan indirdin mi?

Evet bütün sürümleri denedim. Error device 0 [phy=0] not avaiable hatası alıyorum BIOS da AHCI mod açık SATA kablosunu değiştirdim yine fayda etmedi bu QR kod okutursanız tuhaf bir siteye yönlendiriyor.

Evet gerçekten de sahte bunu şuradan anladım parçanın numarasını Kingston sitesinde arattım ve bulunamadığını söyledi.

Evet bütün sürümleri denedim. Error device 0 [phy=0] not avaiable hatası alıyorum BIOS da AHCI mod açık SATA kablosunu değiştirdim yine fayda etmedi bu QR kod okutursanız tuhaf bir siteye yönlendiriyor.

Evet gerçekten de sahte çıktı arkasında bulunan parça numarasını arattığımda hiçbir sonuç çıkmadı.

Dosya Ekleri

• IMG_20221110_142831.jpg
    IMG_20221110_142831.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Evet gerçekten de sahte bunu şuradan anladım parçanın numarasını Kingston sitesinde arattım ve bulunamadığını söyledi.

Evet gerçekten de sahte çıktı arkasında bulunan parça numarasını arattığımda hiçbir sonuç çıkmadı.
Anladım hocam geçmiş olsun umarım sıkıntısız iade edebilirsiniz kötü olmuş.

Geri
Yukarı