15 Mbps internet hızı yeterli midir?

TR_Asker

Kilopat
Geçen gün bir konu açmıştım. Kablonetin bana özel kampanya olarak sunmuş olduğu internet televizyon tarifesinden, kaç yıldır kablonet kullanıcısıyım. Ve 2 yıl için şöyle bir tarifeye başladık.
16 Mbps hız 2 Mbps upload sınırsız internet ve televizyonda bütün kanallar açık 76 liralık bir tarifeye geçtik. Daha önceki 25 Mbps 150 GB AKN paketiydi, yeri geliyor 100 GB oluyor yeri geliyor 130 GB oluyordu. Daha sistemde toplayamadım, toplarsam daha çok indirme yaparım diye kotasız paketi tercih ettim. Şu an laptop ile şöyle bir hız alıyorum. Sizce yeterli olur mu? İşimi görür mü? Sistem topladıktan sonra online oyunlar ping lag sorunu yaşar mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

30 KASIM 2018 İNTERNET HIZ.PNG

İlginiz için teşekkür ederim o zaman yanlış bir tercih yapmadım herhalde diğer servis sağlayıcılarıyla görüştüm. Vodafone tarifeleri çok düşük, Türknet ile ilgili forumda çok bozduğuna dair yorumlar okudum. Milenyum ise hem küçük oyuncu hem de internet+televizyon paketi bakıyorum o yüzden onu da eledim. Superonline fahiş fiyatları var, Türk telekom aman aman..

8 Mbit 50 GB AKK kullandım 2 yıl. Bugün taahhütname bitti ve TurkNet'e başvurdum. Sana hayli hayli yeter.
Türknet altyapı varmı veya vdsl desteği varsa çok iyi bir sağlayıcı. Müşteri temsilcisi olarak ne kadar kötüde olsa mobil uygulama üstünden çoğu sorununu hallediyorlar. İlk bağlantıda seni baya yorabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı