Sizce 8 Mbps İnternet yeterli midir?

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Ben SüperOnline 8 Mbps ADSL İnternet kullanıyorum. İnternet'te 13 kişi bağlanıyor, çok yavaş indirmeler, yüklemeler yapıyorum 0 Mbps düştüğünü bile görüyorum test yaparken, İnternet hızını. Üstelik fiyat olarak'ta 89 TL veriyorum. Sizce mantıklı mı? Türk Telekom alt yapısını kullanıyorum, ADSL olduğu için. CS:GO'da çok yavaş indirmeler.

13 kişinin sadece internette haber okuması bile kitleyebilir, modem tercihide önemli eğer bu şekilde kullanacaksanız. Online oyunlarda ping her türlü çok yüksek gelecektir. Hız yükseltin

Tek kişi ile az olacak bir internete 13 kişi bağlanınca vah haline o sağlayacının :D, hacım en az 25mbps bi internet çekiyorsan fiber altyapın hali hazırda misler gibi kullanıyorsun. Sanırım apartmanda giriyor internete şifreni değiştir durumun yoksa yeni bir internete.

13 kişinin sadece internette haber okuması bile kitleyebilir, modem tercihide önemli eğer bu şekilde kullanacaksanız. Online oyunlarda ping her türlü çok yüksek gelecektir. Hız yükseltin
Genellikle bilgisayar ve telefon ama ağırlıklı olarak bilgisayar kullanılıyor.
Hiç mantıklı değil, Kablonet'e bakar mısın? Altyapın var ise 100 Güldüren paketini öneririm aynı fiyata.
Bakacağım.
Tek kişi ile az olacak bir internete 13 kişi bağlanınca vah haline o sağlayacının :D, hacım en az 25mbps bi internet çekiyorsan fiber altyapın hali hazırda misler gibi kullanıyorsun. Sanırım apartmanda giriyor internete şifreni değiştir durumun yoksa yeni bir internete.
Haklısın, modem bize ait.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı