15 metre 500Mbps internet için CAT kablo önerisi

• Konuyu başlatan 3x3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 123

3x3

Decapat
Daha fazla  
Selam millet elektrikçi sağ olsun bina yapılırken tek abimin odasına internet çıkışı koymuş. Bu yüzden kendi odama kadar 15 metre uzunluğunda bir CAT kablo arıyorum. Bütçe 300 lira fakat çıkabilir de, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam millet elektrikçi sağ olsun bina yapılırken tek abimin odasına internet çıkışı koymuş. Bu yüzden kendi odama kadar 15 metre uzunluğunda bir CAT kablo arıyorum. Bütçe 300 lira fakat çıkabilir de, önerilerinizi bekliyorum.

Hocam herhangi bir bilgisayarcıdan internet kablosunu temin edebilirsiniz.

Hocam herhangi bir bilgisayarcıdan internet kablosunu temin edebilirsiniz.
Modem abimin odasında kurulu onun odasından kendi odama ancak Cat kablo alarak kendi odama getirmem gerekmez mi? Masaüstü bilgisayarım var çünkü wifi özelliği yok.

O kadar pahalı olmaması gerek ama hocam ethernet çıkışı çoğu evde yok zaten. 😅 Olduğuna şükredin.
Ya ethernet çıkışı var bizde de sadece zaten. Kablolama yapmamış hiç. Direkt prizden çıkarttılar iğrenç bir görünüm oldu elektrikçi sağolsun bina yapılırken umrunda olmamış. Bak yine deli oldum

Alfais 4217 Cat6 Ethernet Patch Adsl Modem İnternet Kablosu, 15 m, Mavi Amazon.com.tr
Ugreen tavsiye ediliyor fakat bu kablo da bina için uygun mudur acaba? 8-10 kere kıvrılarak odama geleceği için hız kaybı vs yaşar mıyım?

Modem abimin odasında kurulu onun odasından kendi odama ancak Cat kablo alarak kendi odama getirmem gerekmez mi? Masaüstü bilgisayarım var çünkü wifi özelliği yok.

Ya ethernet çıkışı var bizde de sadece zaten. Kablolama yapmamış hiç. Direkt prizden çıkarttılar iğrenç bir görünüm oldu elektrikçi sağolsun bina yapılırken umrunda olmamış. Bak yine deli oldum

Ugreen tavsiye ediliyor fakat bu kablo da bina için uygun mudur acaba? 8-10 kere kıvrılarak odama geleceği için hız kaybı vs yaşar mıyım?
Valla hocam aynısını ofiste kullanıyorum 500 mbs bizimkide ofis ortaminin resmini ceksem atsam dersin bu kablo nasıl dayandı yine 500 alıyoruz

Ama kivircaksan bu tarz al cok istersen aklında kalacak sa

Network Kablosu Ethernet Kablo Cat 6 Siyah Ultra İnce Flat Ağ Kablosu (20 Metre) Amazon.com.tr

Yeni konular

Geri
Yukarı