15 metre Ethernet kablosu önerisi

Keremmxo78

Hectopat
Arkadaşlar benim kapı ile eşik arasında çok az bir mesafe var o yüzden bayağı ince bir Ethernet kablosu almam lazım bana 15 metre bir Ethernet kablosu önerir misiniz?

Ethernet kablosunu kapıdan geçirmek içindeki tellerin kopmasına sebep olur.
Ayrıca ethernet kablolarının telleri standarttır.
Kabloyu geçirmek istediğiniz yerin bir resmini atın farklı bir çözüm önerebiliriz.
Ethernet kablosunu kapının altından geçirmek neden bir sıkıntı yaratsın? eğer kapıya değmezse basınç olmazsa bir sıkıntı olmaz bence ve ayrıca şöyle bir kablo kapıdan geçer Ugreen CAT6 Flat Ethernet Kablosu, 2 Metre, Siyah: Amazon.com.tr

Bu kabloların içi çok ince olduğu için 15 mt gibi uzunlukta üretilmezler.
Konu sahibine 15 mt lazım.

Ayrıca konu sahibi çok ince kablo lazım demiş demek ki geçirmek istediği yer çok küçük ve kabloya baskı yapacak şekilde.
Yorumdan önce konuyu okumalısınız.
Farklı satış sitelerinde 15m seçenekler gördüğüm ve konu sahibinin "şöyle bir kablo kapıdan geçer" demesi üzerine yorum yapmıştım.

Farklı satış sitelerinde 15m seçenekler gördüğüm ve konu sahibinin "şöyle bir kablo kapıdan geçer" demesi üzerine yorum yapmıştım.

Size cevap vermedim ben sizin dediğiniz kablo flat denilen kablo ben hiç görmedim o kablolardan 15 mt 1 2 mt en fazla.
İnce kablo kullanıldığında iletkenlik düştüğü için uzun metrajlı kablolarda bunları kullanmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı