15 Pro Max vs 14 Pro Max

Arkadaşlar merhaba, emektar 6S'ime veda edip 14 Pro Max alacaktım fakat hiçbir yerde stokta yok bulamadım. Sadece Turkcell Pasajda var fakat 94.000 TL. Bu kadar para verecekken 15 Pro Max almak daha mantıklı diye düşündüm haliyle. Fakat 15'lerde kamera sorunu, batarya vb. bir sürü şey okudum bunların doğruluğu var mıdır? Önerir misiniz? Teşekkür ederim.

Merhaba hocam. 14PM artık üretimi durdu Pro serileri 1 sene üretiliyor Apple'da o yüzden baktığında zaten 15PM var alınabilir. Isınma kamera vb sorunları ben artık pek duymadım görmedim 15PM için. Tabii ki elektronik şans işi ancak ilk çıktığındaki sorunlar güncellemelerle telafi edildi diye biliyorum. Ben alıyorken 15PM almanız taraftarıyım. Eski adlandırmayla bu seneki 15Pro'lar, 14 Pro S gibi modeller gerçekçi olmak gerekirse. Bütçenizi zorlayacağını düşünmezseniz eylül ayında gelecek 16 Pro'ya da 16PM beklemenizi öneririm. Yapay zeka gibi ve donanım kısmında ciddi geliştirmeler olacak öyle bu seneki gibi "S" döngüsü gibi olmayacak. Karar sizin.

15 PM devam edin, sorunsuz bir cihaz. Her iPhone ilk ciktiginda bir takim sorunlar yasiyor, genellikle 1 ay icerisinde cihaz oturmus oluyor. Su an herhangi bir sorunu yok.

Arkadaşlar merhaba, emektar 6S'ime veda edip 14 Pro Max alacaktım fakat hiçbir yerde stokta yok bulamadım. Sadece Turkcell pasajda var fakat 94.000 TL. Bu kadar para verecekken 15 Pro Max almak daha mantıklı diye düşündüm haliyle. Fakat 15'lerde kamera sorunu, batarya vb. bir sürü şey okudum bunların doğruluğu var mıdır? Önerir misiniz? Teşekkür ederim.

Babam kullanıyor 15 Pro Max ve acayip iyi şarj anlamında da çok iyi her anlamda seni tatmin eder.

Bence 15 alın Pro almak yerine 15 çok hoşuma gidiyor.

Dostum o fiyatlara çıkıp 60 Hz telefon kullanmak akıl işi değil onun yerine 13 Pro alır 120 Hz.

Merhaba hocam. 14PM artık üretimi durdu Pro serileri 1 sene üretiliyor Apple'da o yüzden baktığında zaten 15PM var alınabilir. Isınma kamera vb sorunları ben artık pek duymadım görmedim 15PM için. Tabii ki elektronik şans işi ancak ilk çıktığındaki sorunlar güncellemelerle telafi edildi diye biliyorum. Ben alıyorken 15PM almanız taraftarıyım. Eski adlandırmayla bu seneki 15Pro'lar, 14 Pro S gibi modeller gerçekçi olmak gerekirse. Bütçenizi zorlayacağını düşünmezseniz eylül ayında gelecek 16 Pro'ya da 16PM beklemenizi öneririm. Yapay zeka gibi ve donanım kısmında ciddi geliştirmeler olacak öyle bu seneki gibi "S" döngüsü gibi olmayacak. Karar sizin.
Hocam yeni modeli bekleyemem sanırım. Çünkü artık 6S'im beni emekli et diye bağırıyor. Pil sağlığı %92 olmasına rağmen 30 dakika sosyal medyada gezince tüm şarj bitiyor... 15 pm sanırım en mantıklısı olucak.

Hocam yeni modeli bekleyemem sanırım. Çünkü artık 6S'im beni emekli et diye bağırıyor. Pil sağlığı %92 olmasına rağmen 30 dakika sosyal medyada gezince tüm şarj bitiyor... 15 pm sanırım en mantıklısı olucak.
O zaman 15PM dışında seçeneğinin olmadığını var sayarsak en mantıklısı o. Hayırlı olsun şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı