Çözüldü 15 Tatilde 2500 TL'ye Toplanacak PC

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Anıl Karabulut

Kilopat
VATAN COMPUTER - MSI - R9 280X Gaming 3G BF4 GDDR3 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kart Bu Ekran Kartı Olucak Stokta Yok Ondan Ekledim Buraya

ekgQgD.png

Güzelmi BF4'ü Ultra da açar mı idare eder mi 15 tatilde alacağım toplam 3200 TL'ye falan geliyor. Dolar düşsün. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsi Güzel İyi Ama Kasa Baska Kasa Secersen Oyunlari Daha Akici Sekilde Oynamani Sagliyabilir CoolerMaster Gibi Kasa Alirsaniz . İyi Olur

Hepsi Güzel İyi Ama Kasa Baska Kasa Secersen Oyunlari Daha Akici Sekilde Oynamani Sagliyabilir CoolerMaster Gibi Kasa Alirsaniz . İyi Olur
Hatta Cosmos seçersen ekran kartı olmadan oynarsın dimi! Bu şekilde saçmalamayın arkadaşlar. Arkadaşın seçtiği kasa yeterlidir.

- - - Güncellendi - - -

Degiştim de BF4 fln ultra açarmı ?

Açar. Hatta mantle güncelleştirmesi Amd tarafının dediği gibi olursa %45' kadar daha performans artışı olacak.

Birde unutmadan anakartı "LE" modelini değilde, bu modeli alırsan daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercih ettiğin kasa yeterlidir. Ben arkadaşın söylediğine karşı o şekilde cevap verdim.

ASUS HD7950 DIRECTCU II TOP GDDR5 3GB 384BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI ÖNERİRİM BUNLA GTA 5 PC YE CİKİNCA OYNAYABİLİRSİN Bf4 Ü DE ULTRA OYNARSİNİZ
HD 7950 mi kaldı? Arkadaşın seçtiği kart HD 7950'den çok daha iyi bir kart. Lütfen önerilerinize dikkat edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı