15 tatilden sonra okullar açılır mı?

15 tatilden sonra okullar açılır mı?

• Açılır.

• Açılmaz.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Sağlık Bakanlığı vaka sayısının çokluğunu önemsiz buluyor.

1643881557414.png

Vakalar kimsenin umurunda değil, sizin de değil. Kaytarmak için vakaları öne atıp durmayın. Madem bu kadar önemsiyorsunuz takın maskenizi aşınızı olun oturun evde.

Vakaları takip etmiyorum ama sanırım 100K olduğunu falan duydum. Normal şartlarda açılmaması gerekiyor ama çok ısrarcılar açık tutmak için. %50 kapanır %50 hala açık kalır bence. Tamamen ikisi de yarım ihtimal.

Hala günde yüzlerce kişi ölüyor ama sağlık bakanı sürü bağışıklığı için her gün bence rezil seviyede twitler atıp endişelenmeyin diyor. Her şey ortada bir daha okulları asla kapatmazlar. Esnaf batar, ekonomi iyice dibe düşer. Zaten ekonominin ayakta durması için öğrencilerini salgının ortasına atanlardan çok bir şey beklenilmez. Herkese bulaşsın yaşayan yaşar, ölene Allah rahmet eylesin kafasındalar.

Hala günde yüzlerce kişi ölüyor ama sağlık bakanı sürü bağışıklığı için her gün bence rezil seviyede twitler atıp endişelenmeyin diyor. Her şey ortada bir daha okulları asla kapatmazlar. Esnaf batar, ekonomi iyice dibe düşer. Zaten ekonominin ayakta durması için öğrencilerini salgının ortasına atanlardan çok bir şey beklenilmez. Herkese bulaşsın yaşayan yaşar, ölene Allah rahmet eylesin kafasındalar.
Olması gereken bu, bu ülke mevcut iktidarın saçma yönetim şeklini kaldıramazken korona kapanması karantina vesaire bir kez daha kaldıramaz. 100-150 kişi fazla bir sayı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı