Sizce okullar açılır mı?

Sizce okullar açılır mı?

• Evet açılır

Oy: 38 45,8%
  • Hayır açılmaz

Oy: 45 54,2%

• Oy verenlerin toplamı
    83

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
Sizce okullar açılır mı?
Değişik durumlar sebebiyle ortalama 2 hafadır yokum muhtamelen bu günden sonrada bir 2 hafta daha olmayacağım.
Bence okullar açılmaz ama çok az kaldı 31 Ağustos'a şimdiye kadar açıklarlardı diye düşünüyorum.
Eğer açılırsa sosyal mesafeyi nasıl koruyacaklarını hiç bilmiyorum bizim okulda minimum 1500 örenci var yaklaşık sınıflarda 36 kişi var bizim sınıfta 41 kişi var ve sadece 1 pencere var o da sadece hocaya yarıyor. Kılima 1 senedir bozuk yapmıyorlar bu ortamda normal bir şekilde durulmazken maskeli nasıl durulacak malum Adana sıcaklakları ortada Ekim'in 20sine kadar bu sıcaklar sürüyor nem %85 civarında.

Sizce okullar açılır mı?
Değişik durumlar sebebiyle ortalama 2 hafadır yokum muhtamelen bu günden sonrada bir 2 hafta daha olmayacağım.
Bence okullar açılmaz ama çok az kaldı 31 Ağustos'a şimdiye kadar açıklarlardı diye düşünüyorum.
Eğer açılırsa sosyal mesafeyi nasıl koruyacaklarını hiç bilmiyorum bizim okulda minimum 1500 örenci var yaklaşık sınıflarda 36 kişi var bizim sınıfta 41 kişi var ve sadece 1 pencere var o da sadece hocaya yarıyor. Kılima 1 senedir bozuk yapmıyorlar bu ortamda normal bir şekilde durulmazken maskeli nasıl durulacak malum Adana sıcaklakları ortada Ekim'in 20sine kadar bu sıcaklar sürüyor nem %85 civarında.
Açılması pek mantıklı olmaz. Çünkü biz geçen sene sadece 9. sınıflar olarak 750 kişiydik. 9'lardan en fazla 50 kişi sınıfta kalmıştır. Elde 700 kaldı, bu kadar öğrenciyi nereye koyacaklar. Hem biz okula corona yokken de sığmıyorduk, sıkıntı orada.

Zannetmiyorum. Özellikle üniversiteler... Anadolu'da yayılan virüs öğrenciler ve tatilciler aracılığıyla İstanbul'a getirilecek, olan aylardır korunan İstanbul'daki bizlere olacak.

Çok ilginç bir halkımız var...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı