15 Tatiliniz nasıl geçti?

Harddiskim bozulduğu için çoğu oyunumdan mahrum kaldım ne yazık ki. Sadece RPCS3'ten oyun oynadım ve Max Payne 3'ü bitirdim. Harddiskimi yaptırmak için Düzce'ye gittim ve 1 günlüğüne Düzce'yi gezdim. Geri kalan zamanda da film izledim.

1 hafta zaten evde değildim, diğer kalan 1 hafta da oyun ile geçti. Keşke RDR 2’ye yine başlasaydım diyorum.

12 gün dışarda ve pazar günüyle birlikte 4 gün de evde geçti. Verimsiz ama keyifli bir tatildi. Ders çalışamadım ama eğlendim. Artık okulda sıkı çalışıcaz. 11. sınıfım bu arada.

GTA IV indirip hikayesini bitirdim. Oyun oynadım ve dışarıda kar topu savaşı yaptım. En yakın zamanda GTA IV'ün TBOGT ve TLOD hikayesine başlayacağım.

İlk hafta dershaneyle geçti, ikinci hafta da ise sadece 1 kere arkadaşlarla buluşabildim. Uzun süredir planladığımız halı saha maçımız güvenlik görevlisinin 1 ay sonra gelin demesiyle iptal edildi. GTA San Andreas'de sonuncu görevde tıkalı kaldım. (yanan binadan kaçarken çok kasıyor.) LGS yaklaşıyor ve denemelerde aldığım puanlar iç açıcı değil ve bu beni telaşlandırıyor. Yani berbat geçti.

Yeni konular

Geri
Yukarı