15 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

Xen gezegeni

Hectopat
Arkadaşlar, birkaç gün önce telefonumun kulaklığından ses gelmemeye başladı. Kablosunda temassızlık olduğunu fark ettim. Ders videoları izlemek için ucuz bir kulaklığa ihtiyacım var. En fazla 15 TL'ye kulak içi kulaklık önerebilir misiniz?

Dostum 15 liraya aldıgın kulaklık 15 gün gitmez

En az 50 60 liralık bir şey alman lazım onun içinde jbl c100 öneririm ama onunda kabloları zayıf

Eğer bir kaç yıl idare etsin dersen jbl t110 öneririm oda 80lira

Dostum 15 liraya aldıgın kulaklık 15 gün gitmez

En az 50 60 liralık bir şey alman lazım onun içinde jbl c100 öneririm ama onunda kabloları zayıf

Eğer bir kaç yıl idare etsin dersen jbl t110 öneririm oda 80lira
Bu senenin sonunda telefonumu yenilemeyi düşünüyorum. Telefonumun kulaklığı uzun süre dayanmıştı. Yeni telefon aldığımda da yanında daha kaliteli bir kulaklığım olur diye düşünüyorum. Yani şimdi alacağım kulaklık bikaç ay idare eden bir kulaklık olsa yeter.
Mahalle telefoncusunda 5 TL'ye satılanlar var ondan al ama 2-3 tane al çünkü 10 güne kalmaz bozuluyor.

Onun dışında marka bir şey bulamazsın o fiyata.
Keşke bizim mahallede o telefoncudan olsaydı ama yok ne yazık ki.

Öneriye gerek yok, o fiyata satılanların hepsi aynı zaten. Al herhangi bir tanesini.
Farketmiyorsa o zaman yarın çarşıya gidip herhangi bir telefoncudan ucuz bir kulaklık istemek en mantıklısı.
Samsung, Huawei benzer kulaklıkları veriyor giriş-orta seviye telefonlarında ve bazıları sadece kılıf veriyor.

JBL C100SI gibi bir şey alıp daha uzun kullanılabilir.
Ben galaxy a70 almayı düşünüyorum. Böyle bir modelin yanında verilen kulaklığın da kalitesiz olma ihtimali var mıdır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı