15 yaş profesyonel futbol için geç mi?

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar 15 yaşındayım. Doğduğumdan beri futbola ve futbol toplarına ilgim var. Ailemin anlattığı kadarıyla doğduğumdan beri bir yerde top gördüysem o top ile oynayana kadar burunlarından getirirmişim. Bu top ve futbol sevdam hiç dinmedi. Kendimi bildim bileli futbolcu olmak istiyorum. Babamın işi gereği çok erken yaşta kulübe başlayamadım ama çocukluktan beri geceğim gündüzüm halı sahada geçti. Yaşıtlarıma göre üstün yeteneğim olduğunu düşünüyorum. İlkokulda ilkokul öğretmenim neredeyse aileme yalvarmıştı şu çocuğu yazdırın artık bir kulübe diye. Ancak dediğim gibi babamın işi gereği. Şimdi yaş 15 Ankara da Keçiörengücü'ne yazıldım. Altyapı alımları yazın oluyormuş. Bu benim için avantaj dün ve bugün ilk defa gittim ve cidden beğenildiğimi söyleyebilirim. Çünkü diğer yaşıtlarıma göre cidden çok iyiydim. Ego vs diyeceksiniz ama değil. Sorum ise dostlar cidden iyi bir futbolcu olmak için geç mi kalmışım?

Arkadaşlar 15 yaşındayım. Doğduğumdan beri futbola ve futbol toplarına ilgim var. Ailemin anlattığı kadarıyla doğduğumdan beri bir yerde top gördüysem o top ile oynayana kadar burunlarından getirirmişim. Bu top ve futbol sevdam hiç dinmedi. Kendimi bildim bileli futbolcu olmak istiyorum. Babamın işi gereği çok erken yaşta kulübe başlayamadım ama çocukluktan beri geceğim gündüzüm halı sahada geçti. Yaşıtlarıma göre üstün yeteneğim olduğunu düşünüyorum. İlkokulda ilkokul öğretmenim neredeyse aileme yalvarmıştı şu çocuğu yazdırın artık bir kulübe diye. Ancak dediğim gibi babamın işi gereği. Şimdi yaş 15 Ankara da keçiörengücü'ne yazıldım. Altyapı alımları yazın oluyormuş. Bu benim için avantaj dün ve bugün ilk defa gittim ve cidden beğenildiğimi söyleyebilirim. Çünkü diğer yaşıtlarıma göre cidden çok iyiydim. Ego vs diyeceksiniz ama değil. Sorum ise dostlar cidden iyi bir futbolcu olmak için geç mi kalmışım?

Geç değil gayet normal yaştasınız ileride daha iyi yerlerde olmanız dileğiyle.

Aslında pek de geç değil ama şansınız zor gibi bildiğim kadarıyla 16 yaşından itibaren profosyonel olunuyor. (Yanlış bir şey biliyorsam kızgın atmayın düzeltin.)

Arkadaşlar 15 yaşındayım. Doğduğumdan beri futbola ve futbol toplarına ilgim var. Ailemin anlattığı kadarıyla doğduğumdan beri bir yerde top gördüysem o top ile oynayana kadar burunlarından getirirmişim. Bu top ve futbol sevdam hiç dinmedi. Kendimi bildim bileli futbolcu olmak istiyorum. Babamın işi gereği çok erken yaşta kulübe başlayamadım ama çocukluktan beri geceğim gündüzüm halı sahada geçti. Yaşıtlarıma göre üstün yeteneğim olduğunu düşünüyorum. İlkokulda ilkokul öğretmenim neredeyse aileme yalvarmıştı şu çocuğu yazdırın artık bir kulübe diye. Ancak dediğim gibi babamın işi gereği. Şimdi yaş 15 Ankara da Keçiörengücü'ne yazıldım. Altyapı alımları yazın oluyormuş. Bu benim için avantaj dün ve bugün ilk defa gittim ve cidden beğenildiğimi söyleyebilirim. Çünkü diğer yaşıtlarıma göre cidden çok iyiydim. Ego vs diyeceksiniz ama değil. Sorum ise dostlar cidden iyi bir futbolcu olmak için geç mi kalmışım?
15 yaşında Somali den sınıfıma çocuk gelmişti 17 yaşında futbol kulüpleri bizde oyna diye yalvarmaya başlamıştı. Çocuğun öyle aman aman bir futbol geçmişi yoktu.

Geç değil 18'den sonra geç oluyor biraz, şu an tam yaşındasın ama çok çalışman lazım.

gec degil hayalinden vazgecme yeter

Yeni konular

Geri
Yukarı