15 yaşında 1.50 boy normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir şey olmaz. Boya takılma pek.

Normal. Kısa-Ortalama boylu insanlar da var.

15 yaşındayım 150 boyum var. Ve arkadaşlarımın arasında kısa kalıyorum. Ne yemeliyim? Ne yapmalıyım?

Boyun kısa ben 13 yaşlarımda 1.67 falandım ( tabii kişiden kişiye değişiklik gösteren bir şey olduğu için )
Basketbol ile ilgilen süt ürünleri tüketmeye özen göster.

Boy konusu sıkıntı olmaz arkadaşlar, sıkıntı olur ancak şu şekilde: Vücut Kitle İndeksi kilolu veya obez gösterdiği zaman sıkıntılı olur. Yoksa boyum kısa diye kimse üzülmesin. Çok dert ediniyorsanız bir doktora görünün ve tavsiyelerini dinleyin. Erkek iseniz 20 yaşına kadar boyunuz uzayabilir.

Boy konusu sıkıntı olmaz arkadaşlar, sıkıntı olur ancak şu şekilde: Vücut Kitle İndeksi kilolu veya obez gösterdiği zaman sıkıntılı olur. Yoksa boyum kısa diye kimse üzülmesin. Çok dert ediniyorsanız bir doktora görünün ve tavsiyelerini dinleyin. Erkek iseniz 20 yaşına kadar boyunuz uzayabicsrsamhalir

Boy konusu sıkıntı olmaz arkadaşlar, sıkıntı olur ancak şu şekilde: Vücut Kitle İndeksi kilolu veya obez gösterdiği zaman sıkıntılı olur. Yoksa boyum kısa diye kimse üzülmesin. Çok dert ediniyorsanız bir doktora görünün ve tavsiyelerini dinleyin. Erkek iseniz 20 yaşına kadar boyunuz uzayabilir.
Ben çarşamba gidicem misal

Yahu arkadaşım ben bu insanlığı anlamakta hep zorluk çekiyorum. Yahu kendine göre kısa mısın? Al randevunu git doktoruna derdini anlat, doktordan cevabını al ve git. Bu forum iyice kizlarsoruyor.com'a evriliyor. Mesela "Arkadaşlar arkadaşım sırtımdan bıçakladı sonrada camdan attı bu nedenle kan kaybediyorum, ölür müyüm?" veya "Arkadaşlar tarihi geçmiş uyuşturucu aldım, doktora gitmeli miyim?" gibi sorular ne kadar absürtse sizin gibi bu konuları açan kimseler de absürt. Tembellik yapmadan veya korkmadan doktora gidin. Belki genetik bir sıkıntınız vardır veya yeterli hormonunuz yoktur veya tamamen normal bir durumdur. Bunu öğrenmek ücretli de değil hem. Bu arada bence bu tarz konular tek bir konu altında açılırsa daha iyi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı