15 yaşında 1.50 boy normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu arkadaşım ben bu insanlığı anlamakta hep zorluk çekiyorum. Yahu kendine göre kısa mısın? Al randevunu git doktoruna derdini anlat, doktordan cevabını al ve git. Bu forum iyice kizlarsoruyor.com'a evriliyor. Mesela "arkadaşlar arkadaşım sırtımdan bıçakladı sonrada camdan attı bu nedenle kan kaybediyorum, ölür müyüm?" veya "arkadaşlar tarihi geçmiş uyuşturucu aldım, doktora gitmeli miyim?" gibi sorular ne kadar absürtse sizin gibi bu konuları açan kimseler de absürt. Tembellik yapmadan veya korkmadan doktora gidin. Belki genetik bir sıkıntınız vardır veya yeterli hormonunuz yoktur veya tamamen normal bir durumdur. Bunu öğrenmek ücretli de değil hem. Bu arada bence bu tarz konular tek bir konu altında açılırsa daha iyi olur.

Doktora gitmeden önce tavsiye alıyorum!

Normal gelmedi bana. Anne ve babanın boyları göz önünde bulundurulduğunda dahi kısasın. Belki geç boy atarsın ama şansa bırakma. Doktora görün.

Doktora gitmeden önce tavsiye alıyorum!
Nasıl bir tavsiye alacaksın? Uranyumlu çiğköfte ye 5 metre ol gibi mi? Düşündüğün şeylerin tavsiyesini alırsın. Neyse patlamayacağım sana TR'de yaşıyoruz boşuna zaman harcamaya değmez.

Boyun bir tık normal aile üyelerine göre 21-22 yaşına kadar biraz daha uzarsın. Sorun etme kendini olduğun gibi sev kısa boy kötü gibi saçma bir algıya takılma.

Ulan velet yine 5 yıl önce Technopat'a döndürme burayı. Sizin gibiler ne güzel yoktu bayadır. 1.50 boyum ben hüüüü uzamayacağım hüüü diye ağlayacağına git doktoruna tedavini al seni 3 IQ'lu amip.
Böyle mağara adamlarının söylediklerini hiç takma. Kendilerine çevreleri tarafından sürekli 3 IQ denildiği için gelip burada sana bunu demiş. Gördüğün gibi uzun boy insana, insan olabilmek yolunda hiçbir şey katmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı