15 yaşında 165 boy iyi mi?

Zor işin o zaman protein tozu diyeceğim oda pahalı.

Tavuk olmadan protein az olunca hiç gelişmez miyim ailem şu an haftada bir mangal yapıyor tavukla yetmez mi?

İyi mi sence? Sınıfta dalga geçenler olmuyor mu?

Ben 16 yo 183'üm umarım daha da uzarım.

O kadar beni üzmüyorlar ama ben psikolojik olarak bitiğim. İnsanlarla kavga etmekten çekiniyorum bana laf söylediklerinde aşırıya kaçamıyorum.
Kavga meraklısı değilim ama biri bana laf atınca ne yapacağım kız arkadaşım olsa ona laf atsalar araba dolusu dayak yerim. Herkese alttan bakıyorum. Herkes bende daha yapılı ve karşı çıkamıyorum. Hep zayıf hissediyorum 1 şınav dahi çekebilecek kasa sahip değilim.

O kadar beni üzmüyorlar ama ben psikolojik olarak bitiğim. İnsanlarla kavga etmekten çekiniyorum bana laf söylediklerinde aşırıya kaçamıyorum.
Kavga meraklısı değilim ama biri bana laf atınca ne yapacağım kız arkadaşım olsa ona laf atsalar araba dolusu dayak yerim. Herkese alttan bakıyorum. Herkes bende daha yapılı ve karşı çıkamıyorum. Hep zayıf hissediyorum 1 şınav dahi çekebilecek kasa sahip değilim.

Evet az bir empati yapınca fark ettim.

Okuyup adam olmanız lazım boy konusunda maalesef yapacak bir şey yok. Dezavantajlı durumlar tabii ki olacak fakat bu motivasyonunuzu bitirmemeli. Yapacak bir şey olmadığı için yolunuza devam etmeniz gerekiyor. İyi şanslar dilerim.

18'ine kadar uzarsın. Zayıf kalmamaya calış güzelce ye. Evde de şınav mekik ve Core antrenmanları yap vücudunu güçlendir. Bunlar elinde olup geliştirebileceğin şeyler, elinde olmayan şeylere kafayı takma deli olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı