15 yaşında 165 boy iyi mi?

İskender mö tarihlerinde yaşamış boyunun direk 150 olduğunun bir kaynağını verebilir misin?

Hayır veremem ama genel olarak boyu 153 mü ne geçiyor.

İskender mö tarihlerinde yaşamış boyunun direk 150 olduğunun bir kaynağını verebilir misin?

Tarih konuşmuyoruz burada sadece bir örnek.

:D Sağlık meslekte okuman bir şeyi değiştirmez. Genel olarak 18-19'da plaklar kapanır. Bazı kişilerde 15'te bile kapanabiliyor. Bazılarında 21.

Evet zaten o yüzden diyorum eğer plak kapandıysa yapacak bir şey olmaz ama eğer şanssızsan 15 de kapanır bu yüzden şu an konu açıyorum 18 19'a bırakmamak için.

Yüksek ihtimal benimki kapalı değildir henüz.

Evet zaten o yüzden diyorum eğer plak kapandıysa yapacak bir şey olmaz ama eğer şanssızsan 15 de kapanır bu yüzden şu an konu açıyorum 18 19'a bırakmamak için.

Yüksek ihtimal benimki kapalı değildir henüz.
Burada kimse mehdi değil. Doktora gidip bileklerinin röntgenlerini çektirebilirsin. Doktorlar sana söyleyecektir kapanıp kapanmadığını. Uzar mıyım soruna cevabı sadece kesin olarak onlar verebilir.

Burada kimse mehdi değil. Doktora gidip bileklerinin röntgenlerini çektirebilirsin. Doktorlar sana söyleyecektir kapanıp kapanmadığını. Uzar mıyım soruna cevabını sadece kesin olarak onlar verebilir.

Boyun 1 ay önce 163 falandı şu an 165 yani uzama devam ediyor ama sanırım kısa kalacağım.

Asgari ücretle çalışıyor ailem spor salonuna gideceğim ama et nasıl yiyeceğim etsiz spor pek bir işe yaramaz sanırım.
Hem fizik hem boy hem tip hepsi boş bende kim sevsin beni.
Asosyalim zaten evden çıkmıyorum gezmiyorum sabah akşam PC başındayım.

Boyun 1 ay önce 163 falandı şu an 165 yani uzama devam ediyor ama sanırım kısa kalacağım.

Asgari ücretle çalışıyor ailem spor salonuna gideceğim ama et nasıl yiyeceğim etsiz spor pek bir işe yaramaz sanırım.
Hem fizik hem boy hem tip hepsi boş bende kim sevsin beni.
Asosyalim zaten evden çıkmıyorum gezmiyorum sabah akşam PC başındayım.
Dediğim gibi boyun uzar kardeşim merak etme. Senin yaşında boyum 158-163'di. Şu an 180'im :D en hızlı boy atma evremi 16-17 yaşımda yaşadım.

Dediğim gibi boyun uzar kardeşim merak etme. Senin yaşında boyum 158'di. Şu an 180'im :D en hızlı boy atma evremi 16-17 yaşımda yaşadım.

Motivasyonun için teşekkürler iyi günler kardeşim:).

Bizim sınıfta bir çocuk vardı 10.sınıfın başında 160 civarıydı boyu 11'in sonunda çocuk 180 olmuştu bazıları sonradan uzuyor benim boy problemim yokta babam askerde bile uzamış o geç uzamaya başlamış çok takma böyle şeyleri.

Genelde et yerine tavuk yiyiyoruz pilav makarna falan kişiden kişiye değişir ya da direk protein tozu al geç.

Hocam et derken zaten tavuk pilavdan bahsediyorum beyaz et yani tavuk bile benim hesabıma göre 1800 TL'ye geliyor aylık tavuk masrafı.
800 TL de aylık spor salon masrafı 2600 TL sırf bana mı verilecek. Aileme üzülüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı