15 yaşında 183 boy daha uzar mı?

Zhefas

Femtopat
Daha fazla  
Önceliklie merhaba, Ağustos ayında bu sene 16'ma gireceğim. 79 Kg'yim. Boyum 184. acaba daha uzayacak mıyım? Aktif olarak bodybuilding yapıyorum.

Genetikle alakalı uzayadabilirsin uzayamayadabilirsin.
Babam 173 annem 167

Genetikle alakalı uzayadabilirsin uzayamayadabi
2 metre olmayı mı hedefliyorsu
Babam 173 annem 1
2 metre olmayı mı hedefliyorsun?
Babam 173 annem 167
Basketbolda pynadığım için evet

Önceliklie merhaba, Ağustos ayında bu sene 16'ma gireceğim. 79 Kg'yim. Boyum 184. acaba daha uzayacak mıyım? Aktif olarak bodybuilding yapıyorum.
Dostum bu yaşta 1.84 boyun var zaten. daha fazla uzamanın bir anlamı yok. demek istediğim akışına bırak.

Boy öyle uzasaydı dünyada herkes müslüman olurdu diye düşünüyorum.

Arkadaşlar hazır konu boy iken bende yardımınızı alayım. 18 yaşındayım boyum 1.70. ideal bir boya sahibim lakin ideal üstü olmasını istiyorum. uyku düzenim yok. spor yapsam ne kadar uzayabilirim?

Dostum bu yaşta 1.84 boyun var zaten. daha fazla uzamanın bir anlamı yok. demek istediğim akışına bırak.

Boy öyle uzasaydı dünyada herkes müslüman olurdu diye düşünüyorum.
Sanarım demek istediği büyüme hormonunun açlık ve kan şekeri düşüşünde daha çok tetiklenmesi ve testesteron artışının sağlanması olabilir

Olum gözünüz doysun la az herkes fazlasını istiyor harbi 175 adam 180 180 adam 185 insanoğlunun isteği bitmiyor 184 10 numara boy uzunsun ben 173 üm ben ne yapayım Allaha şükür bu boya 175 olsam yeticek gerek yok daha uzamana yeteri kadar uzunsun zaten.

Hocam max 1.90. Daha uzunda denge sorunları oluşmaya başlar. Sen şuan için harbi harbi iyisin. 20 yaşına kadar uzayacağını düşünürsen yılda 2 cm uzasan bile 10 cm yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı