15 Yaşında banka kartı alınabilir mi?

Reshion

Centipat
Daha fazla  
15 yaşımdayım. Gidip kendi adıma banka çıkarabilir miyim? Çıkarırsam online işlemler yapabilir miyim ve hangi bankadan banka kartı çıkarabilirim(eğer çıkarılıyorsa)?

15 yaşımdayım. Gidip kendi adıma banka çıkarabilir miyim? Çıkarırsam online işlemler yapabilir miyim ve hangi bankadan banka kartı çıkarabilirim(eğer çıkarılıyorsa)?

Tek basiniza kendi adiniza hesap actiramazsiniz. Veliniz ile gidip actirabilirsiniz. Online islemler bankadan bankaya degisiyor.

Garanti 16 yaş üstü veriyor eğer çok yoksa 16 yaşına bekle derim normal bi banka hesabından farkı yok.

Veliniz aracılığıyla bir banka hesabı açıp kullanabilirsiniz.
Alternatif olarak kendinizin açabileceği banka hesabına en yakın olanakları sağlayan bildiğim kadarıyla Enpara araştırabilirsiniz.
Ben ise Papara Black kart ve Ziraat Bankası hesabına sahibim.
İsteklerinizi yazarsanız Enpara karta sahip olan birisi size bunları karşılayıp karşılayamıyacağınızı söyleyebilir.

Veliniz aracılığıyla bir banka hesabı açıp kullanabilirsiniz.
Alternatif olarak kendinizin açabileceği banka hesabına en yakın olanakları sağlayan bildiğim kadarıyla Enpara araştırabilirsiniz.
Ben ise Papara Black kart ve Ziraat Bankası hesabına sahibim.
İsteklerinizi yazarsanız Enpara karta sahip olan birisi size bunları karşılayıp karşılayamıyacağınızı söyleyebilir.

Şu anda Papara kart kullanıyorum ama bazı bankalarda sıkıntı çıkarıyor.

Resimde gördüğünüz kartı çıkarabilir miyim? Hem kredi hem banka özelliği mevcutmuş ancak reşit olmadığım için kredi kartı sahibi olamıyorum. Bu kartı alıp sadece banka özelliğini kullanabilir miyim?
Screenshot_2023-05-04-17-13-04-319-edit_com.android.chrome.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-04-17-13-04-319-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-05-04-17-13-04-319-edit_com.android.chrome.jpg
    171,8 KB · Görüntüleme: 23
Sanmıyorum. Kullanabilme yetkiniz olmayan bir özelliğe sahip kartı size vermezler.
Zaten Papara kullanıyormuşsunuz. Önerim Enpara kartı araştırmanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı